Версія для друку Версія для друку

У зимовий період зростає пожежна небезпека!

Зимовий період характеризується підвищеною пожежною небезпекою, визначений початком опалювального періоду і зниженням температури повітря.
Аналіз пожежної ситуації в районі показав, що в цей період зростає кількість пожеж, особливо з причин необережного поводження з вогнем, порушенням правил влаштування та експлуатації електричного обладнання та опалювальних приладів.
Іршавський РВ УДСНС України у Закарпатській області стурбований різким зростанням кількості пожеж, яке спостерігається під час похолодання та морозів через несправне пічне опалення. Домінує у виникненні пожеж несправна електромережа, яка просто не витримує навантаження обігрівальних електроприладів, що призводить до коротких замкнень, які закінчуються у кращому випадку погорілим майном, а у гіршому — травмуванням чи навіть загибеллю людей. Найбільше ризикують мешканці, які відносяться до категорій одиноких, малозабезпечених та пристарілих громадян, а також ті, які зловживають спиртними напоями.
З метою запобігання виникненню пожежі під час застосування опалювання слід дотримуватися основних вимог пожежної безпеки: використовуючи електричні електрообігрівачі, перевірте справність електропроводки, щитків, розеток та штепсельних вилок приладів; не варто користуватися саморобними електрообігрівачами, пам’ятайте: найбільшу кількість пожеж спричинюють саме вони; опалюючи приміщення піччю на газі або дровах, перевірте, чи не з’явилися в ній тріщини або щілини; особливу обережність слід виявляти власникам будинків із дерев’яним перекриттям; не залишайте газову плитку ввімкненою на ніч. Не зберігайте на горищах та в підвалах легкозаймистих речовин.
Пам’ятайте, що Ваше здоров’я і життя у Ваших руках!
Михайло Білак,
інспектор ДПРЧ-5

Ваш отзыв

Ваш коментар