Версія для друку Версія для друку

ТОВ «А.М.Ітро» – серед кращих платників України

40 підприємств з усієї України, серед яких представники малого, середнього та великого бізнесу, отримали звання «Сумлінний платник податків – 2015». Всеукраїнський рейтинг вже п’ятий рік проводить ВГО «Асоціація платників податків України» під керівництвом президента Грігола Катамадзе.
Рейтинг має на меті посилити роль та авторитет платника податків в житті країни та підвищити загальну культуру сплати податків. Рейтинг проводиться у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях. Цього року заявки на участь подали 708 підприємств – платників податків по всій Україні. Участь у ІІ турі взяло 157 лауреатів, з яких переможцями було обрано 40.
«Серед критеріїв оцінювання кількість сплачених податків не була вирішальною, – зазначив голова вищої рейтингової комісії, президент АППУ Грігол Катамадзе. – Роль відігравало дотримання податкової дисципліни, кількість офіційно працевлаштованих на підприємстві та витрати на соціальні програми».
В номінації «Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості» перемогу дістало наше підприємство з італійськими інвестиціями – ТЗОВ «А.М.Ітро». Пам’ятну відзнаку керівнику підприємства Анжело Бернарді особисто вручив голова ДФС України Роман Насіров.

За матеріалами
Іршавського відділення Хустської ОДПІ.

Ваш отзыв

Ваш коментар