Версія для друку Версія для друку

НАШ ХЛОПЕЦЬ ОЧОЛИВ ОБЛАСНИЙ УЧНІВСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ

Ура! П’ятим президентом Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління» вперше став хлопець. Але найважливіше – наш хлопець, голова РУО «Лідер», учень 11 класу Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст. Владислав Батьо!
Ця подія відбулася 19 листопада під час обласних зборів лідерів. Тож усе по порядку. Троє членів нашої організації: Марія Юріна з Осійської ЗОШ І-ІІІ ст., Єва Ломага з Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та власне Владислав Батьо разом зі мною поїхали до Ужгорода в ПАДІЮН. Ми заздалегідь знали план роботи зборів і брали безпосередню участь у всіх трьох його пунктах.
Перший – участь лідерів у проектах, акціях у минулому навчальному році. Тут виступили одразу двоє наших учасників: Владислав розповідав про Всеукраїнські збори лідерів 1-2 червня, які проходили в Києві, а Марічка – про масштабну екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом», яку ми проводили разом з батьківськими радами чи не в усіх селах району у квітні цього року.
Далі дев’ять кандидатів на пост президента Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління» оголошували свої передвиборчі програми в алфавітному порядку (наш претендент був першим). Кожен учасник зборів мав свій бюлетень, тож голосування було чесним і відкритим. Його результат нас дуже порадував – 16 хлопців і дівчат проголосували за нашого лідера – Владислава Батьо! Віце-президентом стала Антоніна Заводяк з 9-ма голосами.
Одразу новообраний президент склав присягу і отримав від координатора обласного парламенту Світлани Лукач посвідчення і щирі привітання. Дуже приємна новина для нашого району, адже це вперше ми у когорті кращих з-поміж кращих серед активного школярства області і країни. Упевнена, що Владислав стане гідним цієї високої посади і всіма своїми вчинками, діями і рішеннями підтверджуватиме високий кредит довіри, отриманий і у нашій районній організації, і в обласній. А нагода випала вже невдовзі: 1-2 грудня – Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування.

Віра Глушко,
координатор РУО «Лідер» Іршавського РБДТ

Ваш отзыв

Ваш коментар