Версія для друку Версія для друку

ІРШАВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ВІДЗНАЧИЛА 60-РІЧЧЯ

27 листопада у районному будинку культури відбувся ювілейний концерт з нагоди 60-річчя з дня заснування Іршавської дитячої школи мистецтв (директор Олександр Рацин).
В затишній залі зібрались дирекція закладу, керівники району та міста, викладацький колектив, батьки, учні, випускники минулих років, ветерани педагогічної ниви і гості свята, аби відзначити цю значну подію.
З вітальними словами до ювілярів звернулися голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова райради Віктор Симканинець та міський голова Степан Бобик.
Щирі вітання колективу адресували також начальник управління культури Закарпатської ОДА Вікторія Фролова, голова обласного профкому працівників культури Наталія Товт, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Вікторія Маргіта, директори Іршавських ЗОШ № 1 та 2 Павло Антосяк, Ганна Гичка, директор Іршавської гімназії Наталія Онисько, директор Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Є. Задора Світлана Стегней, голова президії ради директорів шкіл естетичного виховання Закарпатської області, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, заслужений працівник культури України Леонтій Ленарт, директори шкіл мистецтв району та області тощо.
Ось уже 60 років поспіль талановиті викладачі допомагають нашим юним жителям району відкривати свій музичний талант, допомагають їм розкрити свій потенціал та творчі здібності. Заснований заклад у березні 1956 року та реорганізований у дитячу школу мистецтв вже у 1992 році. Більше трьох тисяч дітей тут здобули мистецьку освіту. В цьому навчальному році на восьми відділах школи навчаються 560 учнів, з ними займаються 48 штатних працівників. Все більше вихованців закладу вирішують пов’язати своє майбутнє життя з мистецтвом і вступають до вищих мистецьких навчальних закладів.
Вихованці школи – від наймолодших до старших, – разом з викладачами підготували для гостей насичену концертну програму з вокальних, танцювальних та інструментальних номерів. Різнобарвною програмою створили свято й гості з області. А глядачі не скупились на гучні оплески.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар