Версія для друку Версія для друку

ВИЯВ ДОБРОЇ ВОЛІ ГОЛОВИ РАЙРАДИ

Наша газета вже неодноразово писала про благодійну допомогу медикам і освітянам голови райради Віктора Симканинця. Це стало потребою його життя – простягнути руку тим, хто цього потребує.
Минулого понеділка він побував в Іршавській ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів та в райлікарні. Школярам подарував 28 парт і стільки ж стільців, а хірургічному, терапевтичному, дитячому, кардіологічному, інфекційному, лор-очному, акушерсько-гінекологічному і дистанційним відділенням відповідного лікування: Ільниці, Білок, Довгого, Кушниці.
– Медицина переживає важкі часи, – каже заступник головного лікаря по медичній частині райлікарні Валентин Бобир. – Тому допомога, звісно, потрібна. І лікарі, і медичні сестри, і пацієнти щиросердечно вдячні Віктору Андрійовичу. Це людина, яка не на словах, а конкретними справами дбає про нашу галузь. На сесіях районної ради теж підтримує наші програми, які спрямовані на поліпшення охорони здоров’я на Іршавщині.
Директор школи Павло Антосяк теж висловив щире задоволення і подякував першому керівнику району за підтримку.
Діти раді за нові парти і стільці. Тепер їм легко і зручно писати та читати. А це велика підмога у навчанні.
Вияв доброї волі Віктора Симканинця надихає і учнів, і вчителів на нові справи, а відтак вони віддячуватимуть успіхами у навчанні.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар