Версія для друку Версія для друку

ДРОВА – ЦЕ ЕКОНОМНО, ЗАТИШНО І ГАРАНТОВАНО…

Колективом державного підприємства «Довжанське лісомисливське господарство»успішно завершено постачання дров паливних у п’ятнадцять шкіл району. Це значить, що учні в різних навчальних закладах Іршавщини гарантовано навчатимуться у теплих, затишних класах, незалежно від того, які сюрпризи готова піднести нам цьогорічна весна.
Відповідно до проведених конкурсних торгів Довжанське ЛМГ виграло право поставляти дрова у навчальні заклади, розташовані у різних частинах району. Найбільший обсяг місцевого палива завезено у Великораковецьку ЗОШ І- ІІІст. (200 мЗ), Білківську ЗОШ І-ІІІ ст. (200мЗ) Малораковецьку ЗОШ І-ІІІ ст. (193 мЗ), а найменше, по 15 метрів кубічних, у НВК Смологовицька ЗОШ І-ІІ ст. та Воловицька ЗОШ І ст..
Теперішній опалювальний сезон не перший, коли довжанські лісівники фактично забезпечують доволі значну частину навчальних закладів, які відмовилися від природного газу та перейшли на альтернативну систему опалення дровами. Цього року до шкільних котелень завезено 1156 кубометрів дров. Сума торгів складає понад 635 тисяч гривень.
Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар