Версія для друку Версія для друку

ЯКИМ БУДЕ ФУТБОЛ ЗАВТРА?

В п’ятницю, 4 листопада, на засіданні виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району вирішували два основні питання: організація церемонії нагородження переможців та призерів чемпіонату та юнацької першості Іршавського району сезону 2016 року, а також організацію матчу за суперкубок Іршавщини.
Основні організаційні моменти визначили одразу, але задля уникнення збігу в часі зі змаганнями обласного рівня вирішили почекати, допоки ФФЗ опублікує дати проведення плей-оф ліги чемпіонів Закарпаття та обласного суперкубка.
Таким чином, нагороджуватимуть переможців та призерів дорослих і юнацьких команд району за підсумками чемпіонату в суботу, 19 листопада, в сесійній залі Іршавської районної ради. Початок церемонії: о 12:00 годині.
Значно більше часу зайняло обговорення деталей проведення районного суперкубка. Право позмагатися за трофей вибороли переможець зимової першості Іршавського району ФК “Доробратово” та чемпіон району “Шахтар” (Ільниця). Команди зійдуться в протистоянні в понеділок, 21 листопада, на центральній спортивній арені району – іршавському стадіоні “Авангард”. Початок матчу: о 13:00 годині.
Не обійшлося й без змін у регламент одноматчового турніру. Найбільше дискутували з питання допуску учасників матчу. Врешті, зійшлися на тому, що кожна команда до 11 листопада має надати заявковий лист на 18 футболістів із числа тих, які були заявлені протягом сезону, тобто й на зимову першість, і на чемпіонат.
Інші положення регламенту залишися без змін: футболісти мають підтвердити свою особу реєстраційною карткою районного чемпіонату, а в разі відсутності – паспортом громадянина України: матч має тривати два тайми по 45 хвилин, у разі нічиєї одразу виконуватиметься серія пенальті, дозволяється 7 замін.