Версія для друку Версія для друку

Талант і бажання – складові сучасного працівника освіти

Молоде покоління – наше майбутнє! А задача вчителів та працівників школи полягає в тому, щоб дати той багаж знань та умінь школярам, який необхідний їм у житті.
Вже другий рік поспіль за власної ініціативи шкільного бібліотекаря—Вайтиковської Магдалини Петрівни в Малораковецькій ЗОШ І-ІІ ступенів проводиться акція «Прочитай першокласнику книгу». На протязі першої декади навчання в школі тривав так званий «Місячник бібліотекаря».
Головна мета читань – патріотичне виховання молодших школярів. Керівник поставила собі завдання: привити учням любов до читання та навчити їх бережливому ставленню до книги. Магдалина Петрівна каже: «Книга і читання—важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів та становленні школяра як окремої особистості, громадянина, а головне – патріота своєї держави».
Участь у читаннях беруть учні 7-ого класу, які старанно готують матеріал та ознайомлюють з ним першокласників у відведені години. Керівник занять в свою чергу влаштовує творчі години, виставки книг, що супроводжуються цікавими розповідями та фактами.
Приємно, що в наш час бібліотекар не просто виконує свою роботу, а творчо підходить до залучення школярів в читальний зал. Сподіваємось, що такого роду заняття стануть доброю традицією нашої школи.

Ольга Бедьо.

Ваш отзыв

Ваш коментар