Версія для друку Версія для друку

15 років священства отця протоієрея Михайла Тернинка

Благословен Бог і Отець Господа нашого Ісуса
Христа, що благословив нас із неба всяким духовним благословенням у Христі. (Еф. 1.3)
Ці слова апостола Павла отець Михайло ще на початку свого служіння христовій вірі вибрав своїм священичим девізом. Вони – не тільки фраза на пам’ятній іконі пресвітерських свячень, але стали назавжди промовистими для всіх нас через його особу. Ця нелегка стежина священичого служіння нашого духовного наставника окреслюється простою довірою на Господнє провидіння і жертовною працею задля спасіння безсмертних душ.
Пройшло вже 15 років від того часу, як ви почали своє пастирське служіння. Варто відзначити, що порівняно за цей недовгий період вашого священства стали видимими багато плодів вашої праці для нашої парафії. Хоч і було чимало труднощів, які зустрічалися на цій стезі, але милосердний Господь завжди супроводжував вас.
Важко у звичайних словах висловити ту вдячність, що переповнює душу, але більш промовистими є слова, яких ніхто не здатний передати сповна – слова молитви серця. Із нею ми звертаємось до Господа із вдячністю і проханнями, щоб Він, єдиний Всесильний, укріпив, отче, ваші духовні сили для завжди нового запалу невтомної праці на благо Церкви і спасіння людських душ.
Вітаючи Вас із цим маленьким ювілеєм служіння у Господньому винограднику, ми хочемо насамперед подякувати Господу за дар Вашого служіння: за приклад глибокої віри, працьовитості і жертовності – це ті головні риси, якими Господь наділив Вас, і які стали за ці 15 років головним у Вашому житті. Нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає Вас своїм Покровом! Із цими проханнями ми звертаємось до Господа, щоб Він, єдиний Всесильний, укріпив, отче, Ваші духовні сили для завжди нового запалу у невтомної праці на благо Церкви і спасіння людських душ.
На многії і благії літа!

Вірники Свято-Покровської парафії с. Сільце

Ваш отзыв

Ваш коментар