Версія для друку Версія для друку

Юнак із Білок – призер України

«Ось і повернулися ми додому з чемпіонату України з омріяною медаллю, але почуття від того якоїсь неповної радості» – так починав розповідь про виступ на національному юнацькому чемпіонаті з боксу хлопця з Іршавщини Володимира Горзова головний тренер Федерації боксу Закарпатської області Валерій Вишньов.
За півтора роки праці із тренером Романом Ільницьким, юнак з починаючого перспекта виріс у впевненого лідера обласної збірної. Але це заслуга не тільки самого юнака, а всіх, хто поруч з ним у цьому важкому виді спорту. По-перше, це сім’я, а саме, батько – викладач вищої категорії фізичного виховання загальноосвітньої школи в с.Білки, який ретельно піклується правильним фізичним розвитком свого сина, до речі, на навчально-тренувальних зборах збірної України по фізичній підготовці наш юнак – серед кращих. По-друге, це молодий перспективний тренер Роман Ільницький, який віддано працює з юнаком у тісному контакті зі старшим тренером юнацької збірної Закарпаття Олександром Салахеєвим, одним з кращих тренерів нашої області.
Повернемось до чемпіонату України. У півфінал Володя увірвався стрімко, достроково перемігши свого суперника. А ось тут його чекав непоступливий юнак із Миколаєва. Бій був надто напружений та фізично виснажливий – суцільний обмін важкими ударами та вибуховими ударними комбінаціями. Ще б пак – це бій за вихід у фінал. Ніхто не сумнівався в перемозі нашого хлопця, але провайзер бою виніс рішення 1-2 не на нашу користь. Згідно діючих правил боксу, бій оцінюють п’ять бокових суддів. Рахунок кожного судді після кожного раунда заноситься в протокол бою, і комп’ютер, випадково вибирає трьох суддів, за рішенням яких виноситься вердикт про перемогу. Так ось, як з’ясувалось, троє з п’яти суддів в цьому бою побачили перемогу нашого хлопця, а рахунок 1-2 – проти нас. Мабуть комп’ютер вболівав за нашого суперника. Старший тренер обласної юнацької збірної О. Салахеєв попри деякі прикрості, задоволений виступом Володимира Горзова і взагалі всієї команди. Семеро закарпатців з дванадцяти будуть задіяні у навчально-тренувальних зборах по підготовці до Чемпіонату Європи 2017 року. За словами старшого тренера юнацької національної збірної Олега Кудінова в Закарпатті нарешті появилася команда, яка спроможна перемагати.

Вл. інф.

Ваш отзыв

Ваш коментар