Версія для друку Версія для друку

ПРОВІВ ПРИЙОМ, ПОСПІЛКУВАВСЯ ІЗ АКТИВОМ підполковник поліції Юрій Огняник нещодавно в Білках

На прийом громадян першою завітала 51-річна жінка щодо суперечок зі своїм 57-річним сусідом. Жінка розповіла, що сусід постійно на її адресу висловлюється образливими словами. Вона неодноразово зверталась до працівників поліції, до сільського голови, але чоловік продовжує її ображати.
Наступною на прийом прийшла теж жінка, яка поскаржилась на сусідів-крадіїв. Вона раніше зверталась до поліції з приводу крадіжки мобільного телефону, а напередодні на дах її будинку знову проникли сусіди і намагались поцупити горіхи та часник. Прикро, що до крадіжок причетні не тільки дорослі, а і їх діти.
Директор Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Петро Чорба запросив поліцейських взяти участь у тижні професійної орієнтації учнів. Можливо, після розповіді доля дітей вчителям невідома, а тому директор попросив втрутитись працівників ювенальної поліції.
Директор Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Оксана Кудло запросила поліцейських провести з учнями профілактичну бесіду. Також її цікавила інформація щодо спроби заманити дітей до автомобіля невідомими особами. Начальник поліції Юрій Огняник відразу повідомив, що на даний час на території району не зареєстровано жодного випадку зникнення безвісті дітей, чи випадку заманювання дітей невідомими особами до автомобіля. Однак, слід попередити батьків та провести роз’яснювальну роботу серед школярів, щоб вони були більш обережними, не сідали до чужих автомобілів чи йшли з невідомими громадянами.
Насамкінець, Юрій Огняник поспілкувався із Білківським сільським головою Василем Зейканом, який висловив свої побажання до роботи поліції.
Всі питання, з якими звертались мешканці села, взято під особистий контроль начальника відділення поліції підполковника Юрія Огняника, який зазначив, що за всіма зверненнями буде проведено перевірку.

Віта Горзов.

Ваш отзыв

Ваш коментар