Версія для друку Версія для друку

ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ – ПІД ПОКРОВОМ БОГОРОДИЦІ

Ніхто не зупинить
історії хід.
Будує свій дім Україна.
І стверджує нині і захід,
і схід,
Що ми є велика родина.

Хіба на зорі нашої Незалежності міг хто-небудь припустити, що перше свято Захисника України в оновленому форматі проходитиме зі сльозами на очах.

Місто Іршава. Площа Народна. Державний Прапор України. До Пам’ятного знака борцям за волю і незалежність України покладають корзини квітів, вінки, букети. Першими цю почесну місію виконали народний депутат України Віктор Балога, голова районної ради Віктор Симканинець, голова районної громадської організації учасників Антитерористичної операції «Захисники рідної Вітчизни» Михайло Боднар, Іршавський міський голова Степан Бобик, керівники організацій та установ. Голова райради Віктор Симканинець у своєму виступі відзначив, що війна, розв’язана Росією на Сході України, ранить не тільки українських воїнів у Донбасі та Луганську, але й материнські серця, душу кожного порядного громадянина молодої держави.
День був сірим, імлистим. Обличчя учасників свята – серйозні і зосереджені.
Продовження урочистостей відбулося в залі районного будинку культури. Позитиву у настрої додали вручені чисельні нагороди та концерт самодіяльних митців Іршавщини.
Щирі оплески звучали для всіх виконавців, але найбільш теплі – на адресу Вікторії Козенюк за її вірш.

Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар