Версія для друку Версія для друку

ФОРУМ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ІРШАВщини ПРОВЕЛИ В райдержадміністрації

Нещодавно у малому залі засідань районної ради, провели засідання форуму місцевого розвитку Іршавського району. Участь у ньому взяли голова райдержадміністрації Олександр Горін, заступник голови Іван Мошкола, координатор обласного підрозділу  впровадження проекту Любов Павлович, представники сільських рад, актив громадських об’єднань «Агенство регіонального розвитку Іршавщини» (м.Іршава), «Мрія–1» (Ільниця), «Лисичанка» (с.Лисичово), «Гуцулянка» (с.Бронька та с.Суха).
Під час засідання форуму, координатор обласного підрозділу  впровадження проекту Любов Павлович інформувала присутніх про плани реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Фаза 3» у 2017 році та розповіла про можливість для громад розробити інвестиційні паспорти, що сприятимуть залученню інвестицій. Зокрема, як приклад навела громаду села Рокосово, Хустського району, яка досить успішно працює у цьому напрямку.
Обговорили також  проблемні питання, які є в громадах. Зокрема, в районі є проблеми енергозбереження та енергоефективності, проблеми з питною водою та інше.
На завершення, Олександр Васильович, вручив чотири сертифікати керівникам громадських об`єднань за успішне завершення проектних робіт у районі  у співпраці з проектом Європейського Союзу та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Побажав їм в подальшому займати активну позицію, направлену на соціально-економічний розвиток своїх громад.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар