Версія для друку Версія для друку

БІЛКИ ПЕРЕВИКОНАЛИ БЮДЖЕТ

У вівторок у Білках відбулася чергова сесія сільської ради. Йшлося про земельні та бюджетні питання. Найперше депутати заслухали звіт про виконання сільського бюджету за 9 місяців. За даними, підготовленими головним бухгалтером сільради Наталією Савко, дохідну частину місцевої казни перевиконано на 300 тисяч гривень. Як відомо, село співпрацює з Фондом регіонального розвитку. Спільно реалізовують два проекти на засадах співфінансування – поточний ремонт вулиць Незалежності та Конституції. «Понаднормові» кошти народні обранці вирішили спрямувати на оплату робіт за згадані об’єкти, а також на ямковий ремонт інших доріг населеного пункту.
Низка питань стосувалась виділення земельних ділянок, оформлення на них документації. До прикладу, житель написав заяву про виділення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку. У нього виникли спірні нюанси з угорською громадою. Земля межує із кладовищем. Білківчанин взяв на себе певні зобов’язання – поміняти ворота, поставити водостічні кільця. Всі ці умови виконано. Також буде найближчим часом підсипано там дорогу. Депутати задовольнили заяву білківчанина.
Дискусійним виявилося питання про магазин «Гастроном». Як зазначалося, фактично цю будівлю вже викуплено. Власник зініціював питання також про викуп земельної ділянки, що знаходиться під магазином. Він готовий внести вже авансовий платіж. Думки депутатів з цього приводу розійшлися. Окремі утрималися, деякі були проти, тому це рішення не знайшло підтримки.
Провів сесію сільський голова Василь Зейкан. Серед доповідачів були голови постійних комісій Маргарита Михайлочко, Ганна Зейкан.
Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар