Версія для друку Версія для друку

XV МІЖНАРОДНА ТУРИСТИЧНА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК «ТУР’ЄВРОЦЕНТР – ЗАКАРПАТТЯ 2016″ ПРОЙШЛА В УЖГОРОДІ

З 23 по 24 вересня 2016 року в м. Ужгород пройшла найбільша в області Міжнародна туристична виставка-ярмарок«Тур’євроцентр – Закарпаття 2016». Цього року її розмістили у відреставрованому Совиному Гнізді.
На виставці було представлено нові тенденції розвитку та актуальні можливості туристичної індустрії. Ярмарок проводили з метою активізації розвитку туризму як пріоритетного напрямку діяльності облдержадміністрації, представлення туристичних послуг на внутрішньому та міжнародному туристичних ринках, ознайомлення з культурною спадщиною і традиціями області.       В перший день, відбулося урочисте відкриття відреставрованої пам’ятки архітектури – «Совиного Гнізда». Відкривали її голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.
Загалом, у виставці взяли участь 72 суб`єкти, 11 областей та закордонні учасники. Кожен стенд представив свою туристичну  родзинку та рекреаційні зони окремого району Закарпаття.
Презентували Іршавщину голова райдержадміністрації Олександр Горін та начальник відділу культури і туризму РДА Вікторія Маргіта. Вони частували гостей смаколиками, які готують на Іршавщині: овечою бринзою, салом, начинкою із кукурудзяного борошна, пікницею, приготованою із дичини та домашньої свинини, а також різними напоям.
Як повідомила Вікторія Василівна, наш район славиться  також своїми термальними водами, які використовують у санаторії «Боржава», куди за оздоровленням приїжджають численні гості навіть із-за кордону. Дивом природи по праву вважається Національний природний парк «Зачарований край», пам’яткою ковальського мистецтва та побуту наших предків є кузня «Гамора» у Лисичові.
Туристична виставка-ярмарок ,,Тур’євроцентр – Закарпаття 2016” дає можливість установити нові та підтримати існуючі ділові контакти;отримати інформацію про нові тенденції розвитку у сфері туризму; укласти нові угоди; оцінити стан ринку, дізнатись більше про клієнтів; отримати відгуки та рекомендації про послуги; вивчити активність конкурентів; презентувати себе як успішну компанію; посилити позиції на внутрішньому та міжнародному ринках.

Ваш отзыв

Ваш коментар