Версія для друку Версія для друку

ВУЛИЦЯ СЕМИ МОСТІВ

Наші села, на щастя, не мають типової забудови великих міст, тим більше того періоду і епохи, коли все, що тільки можна було, знеособлювалось і нівелювалось.Отож і вулиці наші неповторні, деякі як благородні зморшки на батьківських обличчях, а нові – немов класичні профілі та риси римських матрон.
У Довгому одна із історично найдавніших та крутих – вулиця Маркусів, що пересікається із стрімкою гірською річкою Свинка сімома мостами.
Ще за часів бированя Андрія Надя на ній спільними зусиллями влади і тамтешніх жителів було споруджено залізобетонний міст. За майже чотири десятиліття його експлуатації споруда стала майже непридатною, особливо при теперішньому інтенсивному автомобільному рухові, нехай і не на центральних сільських трасах. Під час минулорічних місцевих виборів один із кандидатів на сільського голову пообіцяв маркусівцям капітально відремонтувати міст і хоча сільським головою громада обрала Віктора Симканинця, розв’язання проблемного питання недавно завершилося позитивно.
Переговірником була і в хорошому значенні цього слова лобіюванням ремонту мосту зайнялася депутат уже чотирьох скликань від жителів цього округу – Ганна Гойс. Ганна Юріївна І Віктор Михайлович зійшлися на тому, а жителі пристали на такий варіант, що сільський голова забезпечує необхідні і в достатній кількості будівельні матеріали, а мешканці Тросної зберуть кошти на виконання будівельно-монтажних робіт…
Минув спекотний та емоційно жаркий серпень, вже два тижні як практично новим мостом користуються мешканці майже сотні обійсть, розташованих на цій вулиці і головний міст на ній знову найнадійніший. Прийдуть бурхливі осінні та весняні повені, але це не турбуватиме маркусівців. Їх мости – в належному порядку.
Михайло ДОВЖАНИН.
***

Ваш отзыв

Ваш коментар