Версія для друку Версія для друку

Успішний директор школи – успішні вчителі

Реалії сьогодення та й політичні події, які відбуваються в нашій країні потребують нових підходів до організації навчально-виховного процесу. Зробити освіту якіснішою, доступною для кожного школяра – першочергове завдання школи. У вирішенні цього проблемного завдання велику роль відіграють вчителі, а керівники зобов’язані визначити правильний шлях для його здійснення.
Над цим нелегким, але дуже важливим завданням працює і наш педагогічний колектив Підгірнянської ЗОШ І-ІІ ступенів. Для досягнення успіхів у цьому напрямку роботи необхідно плідна праця кожного педагога особисто.
Тому сьогоднішній школі вкрай необхідні висококваліфіковані, творчі, ерудовані вчителі. До речі, наш педагогічний колектив налічує 23 вчителів, з них 22 – жінки і 1 вчитель фізичного виховання І. А. Сухан. Серед них – 8 вчителів мають вищу категорію, 2 вчителів мають звання «Старший вчитель».
Наш педагогічний колектив з 2007 року очолює вчитель вищої категорії, по предмету зарубіжна література О.І.Белая.
З 2005-2007 роки вона працювала вчителем початкових класів. Ми зразу запримітили в цій красивій, мудрій, працьовитій, творчій жінці успішного керівника. І не помилилися.
У 2007 році наші вчителі одноголосно проголосували, щоб директором школи була Оксана Іванівна.
Працювати керівником у цей нелегкий час важко, тим більше, у жіночому колективі, адже, крім шкільних клопотів, ми, жінки, маємо чимало сімейних. Але Оксана Іванівна вміє підійти до кожної з нас, відчути навіть нашу психологію, настрій, в очах побачити сум чи радість.
Оксана Іванівна – багатогранна особистість. Уроки світової літератури та російської мови проводить на високому педагогічному рівні, впроваджує інноваційні методи навчання, використовує різні типи та форми проведення уроків: уроки-дослідження, подорожі, диспути…
Своєю майстерністю у праці сприяє удосконаленню методичної майстерності наших вчителів. Ділиться досвідом роботи як вчителя, так і керівника школи. Своїм душевним полум’ям запалює і нас.
Характерною рисою Оксани Іванівни є вболівання за колектив, за кожну доручену справу. Шкільна документація ведеться за єдиними вимогами.
Завдяки активним зусиллям керівництва, у школі зроблено чимало. Наші учні мають можливість навчатися у відремонтованих чистих, просторих класах. Хоча нашій школі 55 років, завдячуючи доброму господареві, цього ніхто не повірить, хто побував чи побуває у нашій школі.
Звичайно, не буває і без проблем, а їх чимало. Але ми всі разом, стараємося вирішувати їх, допомагаємо нашому директорові.
За її плідну працю неодноразово зверталися нагородити її. Хоча підтвердженням її наполегливості, відповідальності, порядності у педагогічній праці – є у неї чимало районних та й обласних нагород.
Оксана Іванівна користується повагою та авторитетом серед вчителів, учнів, батьків, громадськості села. Не кожному керівнику вдається так швидко визначити своє майбутнє, як це вдалося їй, яка зараз серед колег зуміла знайти себе, зрозуміла, до якого берега спрямувати свій човен. Сама знаходить «сродну працю» – працю до душі саме в школі.
Для всіх нас Оксана Іванівна є неперевершеним наставником, яка прекрасно володіє словом, вміло передає знання, тобто, душа нашого жіночого педагогічного колективу. Одним словом – успішний керівник – успішні вчителі.
Шкільною родиною бажаємо їй здоров’я міцного, терпіння, щоб педагогічний досвід допомагав і надалі приймати правильні рішення, аби вдалося зробити все, що намітили і про що мрієте. Хай та енергійність, любов до праці, щирість, чуйність, які вам притаманні завжди будуть вірними супутниками вашого подальшого життя.

Наталія ДАНКАНИЧ, голова методоб’єднання гуманітарних дисциплін Підгірнянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар