Версія для друку Версія для друку

у атмосфері відданості

Для кожного з нас Іршавська районна станція юних техніків – це не просто місце роботи, а друга домівка, де всі «свої», де вільно і цікаво. Ця особлива атмосфера виникла і тримається передусім завдяки талановитому сучасному керівникові, який має рішучість відкидати стереотипи та йти неторованим шляхом – подеколи складним, але водночас єдиним, який веде до вершини – Василь Васильович Бойко.
Народився Василь Васильович Бойко 31 серпня 1956 року в с. Осій. Вищу освіту здобув в Ужгородському державному університеті на фізичному факультеті. Свій професійний шлях розпочав як учитель фізики в загальноосвітній школі с. Осій. З 1980 року працює на посаді директора Іршавської районної станції юних техніків, приміщення якої спочатку знаходилося на базі Ільницької школи-інтернат, а з 2005 (у колишньому Будинку школяра) м. Іршава. За сприянням Василя Васильовича в 2003 році було створено Іршавську філію Малої академії наук України, де й по сьогоднішній день обдарована молодь району має можливість займатися науково-дослідницькою діяльністю. За час роботи залучено до гурткової роботи та наукової діяльності тисячі талановитих школярів. Завдяки небайдужості, професіоналізму та організаторському таланту Василя Васильовича сьогодні вихованці Іршавської станції юних техніків мають належні умови для реалізації своїх здібностей, здобувають перемоги на обласних та всеукраїнських конкурсах змаганнях, виставках, досягають успіху в науці, у творчості і в житті.
За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді Василь Васильович був нагороджений знаком «Відмінник освіти України», грамотами Українського державного центру позашкільної освіти, департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації та численними грамотами відділу освіти Іршавської РДА.
Василя Васильовича всі знають як неординарну, талановиту особистість, висококваліфікованого, вмілого організатора та керівника, який по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями. Завдяки наполегливій, творчій праці, компетентності, високому професіоналізму, відповідальному ставленню до роботи, він здобув шану та повагу серед колег, учнів, батьків, громадськості. Йому вдається створювати навколо себе атмосферу відданості справі, ініціативи та відповідальності, де колектив, яким він керує, готовий до нововведень і оцінює свої дії у відповідності з загальною метою, спрямованою на успішний розвиток закладу, забезпечення його високого рейтингу серед позашкільних навчальних закладів міста й області.
Марія Половка,
завідувач відділенням науково-дослідницьких робіт Іршавської райСЮТ

Ваш отзыв

Ваш коментар