Версія для друку Версія для друку

Творити на землі добро її навчили батьки

Уже шістнадцятий рік поспіль наприкінці вересня Ганна Брич із Ільниці проводить акцію милосердя. На подвір’ї власної пекарні збираються діти Ільниці, Заріччя і Доробратова. Вона дарує їм продуктові набори, зошити і олівці.
Із теплими словами до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Симканинець.
– Підприємство Ганни Петрівни серед кращих в районі. Маючи сама, вона не забуває про інших. Зокрема, подібні акції організовує напередодні великодніх, новорічних і різдвяних свят. Надавала допомогу воїнам АТО, не забуває про малозабезпечених.
– Робити людям добро мене навчили батьки, – каже Ганна Петрівна. – Треба постійно думати про людей, які живуть гірше ніж ти, і, за можливості, простягнути їм руку допомоги. Благотворна діяльність, направлена на підтримку інших, означає проявляти милосердя. А це цілком відповідає духу християнських традицій, на яких міцно стоїть цивілізована Європа.
Із словами вітання до присутніх звернулися також начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич та голова районної ради ветеранів України Петро Король. Вони завважили, що треба втілювати духовні принципи в реальні справи.
Г.П. Брич робить добровільні пожертвування, виявляє любов до ближнього не на словах, а на ділі. Слава Богу, вона має чим поділитися з нужденними.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар