Версія для друку Версія для друку

ШАНУВАННЯ НАЙСТАРШИМ

За вітаннями вчителів цього року для багатьох, непомітно пройшло ще одне свято, яке відзначається 1 жовтня в нашій державі – День людей похилого віку та День ветерана.
Засвідчили глибоку повагу до найстарших представників громади Довгого – сільський голова Віктор Симканич та голова спілки ветеранів України Андрій Надь. З вітаннями та словами вдячності вони звернулися до найстарших жителів населеного пункту, яким виповнилось 90 і більше років. До числа таких цього року долучився і сам Андрій Йосипович, відсвяткувавши 90-річний ювілей.
Першого погожого жовтневого дня обидва керівники навідалися в гості до Ганни Михайлівни Грінканич, яка була приємно вражена такою увагою. Донька Ганни Михайлівни, Марія Юріївна, розповіла, що її мати в свої майже 92 роки практично не вживає ліків і має добру пам’ять. На підтвердження того, що старість – це не вирок, Андрій Йосипович показав свій фірмовий трюк: стійку на голові.
Спілкуючись із Ганною Михайлівною та Андрієм Йосиповичем, Віктор Михайлович наголосив, що ми інколи в повсякденній буденності забуваємо приділяти достатньо уваги нашим старожилам і можемо лише здогадуватись, скільки випробувань та болю довелося пережити кожному із них впродовж десятиліть, зберігши при цьому гідність, віру та любов, пронесені через усе життя.
Вітаючи їх, досвідчених та мудрих людей старшого покоління, керівництво села побажало їм щасливої долі, радості, миру та злагоди. Дай Бог, кожному зустріти 100-річний ювілей у доброму здоров’ї поруч із дорогими і близькими вам людьми.

Наталія ПЕТКАНИЧ.

Ваш отзыв

Ваш коментар