Версія для друку Версія для друку

РОБОЧА ГРУПА ОПРАЦЮВАЛА ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ПРО ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Відбулося засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад з центром у місті Іршаві.
У ході роботи представники села Лоза очолювані сільським головою Миколою Боршошем та делегати від Іршави з міським головою Степаном Бобиком визначили основні напрямки роботи та пріоритети в діяльності майбутньої об’єднаної громади, враховуючи питання, щодо забезпечення незалежного розвитку суміжних населених пунктів у складі новоствореної ОТГ з центром у місті Іршава.
Опрацювали також проект договору про співпрацю рад. У цьому документі обумовлено створення сільського комітету, як органу влади в селі, його право вносити пропозиції щодо соціально-економічного розвитку населеного пункту на розгляд сесії об’єднаної громади, виділення земельних ділянок на території ОТГ виключно з погодження комітету тощо.
Окремим пунктом передбачено фінансування об’єктів соціальної сфери, інфраструктури населеного пункту. Окрім субвенції, яка повинна надходити з держбюджету, передбачено розробку проекту, що фінансується за рахунок фонду розвитку регіонів, а також необхідне додаткове фінансування тощо.
Загалом, всю програму роботи у потенційній об’єднаній громаді робоча група «приміряла» відповідно до попередніх підрахунків прогнозованого бюджету ОТГ.
В цілому враховано всі пропозиції обох сторін.
Наступним кроком є зібрання позачергових сесійних засідань для прийняття рішень про схвалення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Це фактично фінішна пряма двох населених пунктів на шляху створення Іршавської міської об’єднаної територіальної громади з центром у місті Іршава. Після прийнятих рішень вся документація буде надіслана в ОДА для надання висновку обласної державної адміністрації, від позиції якої фактично залежить поява новою адміністративно-територіального утворення в Іршавському районі.

Ліана ДЕМЧИК,
начальник відділу по зв’язках із громадськістю та ЗМІ міської ради.

Ваш отзыв

Ваш коментар