Версія для друку Версія для друку

ОСВІТяни ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

У районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.  На свято завітали гості: голова райдержадіміністрації Олександр Горін, голова райради Віктор Симканинець, Іршавський міський голова Степан Бобик, начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич.
Олександр Горін зазначив, що, мабуть, жодне професійне свято не відлунюється у людській душі так чисто і дзвінко, як День працівників освіти.
– Це, – дійсно такий час, коли просто необхідно відкласти різні справи, аби привітати вас, дорогі освітяни, і від усього серця подякувати за самовіддану працю, за ту велику любов і тепло ваших сердець, які свого часу відчув кожен із нас. Без тієї любові і тепла, ми просто не мали б таких особистостей, якими гордиться наш край і вся Україна, – підкреслив Олександр Васильович.
Зі словами вдячності звернулася до своїх колег Єлизавета Яцканич. Побажала їм терпіння та успіхів у всіх починаннях.
До теплих слів привітань долучився також голова райради Віктор Симканинець, побажав педагогам міцного здоров`я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю, та висловив щиру вдячність за нелегку і сумлінну працю. «Я пишаюся тим, що наші вчителі є надзвичайно ерудованими, освіченими, абсолютно безкорисливими, вони, забуваючи про власні інтереси, піклуються про наших дітей, приймаючи на себе всю відповідальність у разі батьківських невдач», – сказав Віктор Андрійович.
Іршавський міський голова Степан Бобик побажав освітянам довгих і щасливих років життя та щоб професійна нива врожаїлися вагомими здобутками.
Керівники району і міста нагородили грамотами представників освітянської галузі за невтомну працю та з нагоди Дня працівника освіти, відзначивши начальника відділу Єлизавету Яцканич. Єлизаветі Михайлівні вручили подяку Міністерства освіти і науки України.
Неабиякої урочистості святу додали і виступи вихованців освітніх закладів міста. Юні таланти радували присутніх піснями та танцями.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар