Версія для друку Версія для друку

ОРБІТИ ОБРУЧОК – НА ПЛАНЕТІ ЗАКОХАНИХ

Осінь – пора весіль. Така традиція закладена в прадавні часи ще нашими пращурами: завершувалися роботи в полі, наставав період, коли ужинки збирали сокачки ( так називалися куховарки), весільні старости і гудаки.

Довге здавна славне своїми традиціями. А коли вести мову про створення сім’ї, то тут їх дотримуються свято. Батьки завжди відігравали не останню скрипку у виборі нареченої чи судженого, але вирішальне слово практично завжди залишалося за тими, хто обирав собі пару на все життя.
Окрім батьківських напутніх слів секретар виконкому Довжанської сільської ради Наталія Петканич так само бажає молодятам щастя, кохання і любові та злагоди у шлюбі на довгі роки.
Це вже після виконання офіційних функцій, коли запитує чи згодні наречений і наречена поєднати свої долі, підносить їм обручки, щоб вони одягли одне одному та пропонує підтвердити щирість своїх намірів у книзі записів актів цивільного стану.
Урочисто і піднесено звучав голос Наталії Михайлівни і того вівторка, коли на рушничок щастя стали Іванна Гернешій та Михайло Фанта. До речі, обоє вони з Гірок. А цей мікрорайон Довгого цього року «дав» чи не найбільше весіль. Місцеві гострослови жартують – це тому, що там проживає сільський голова Віктор Симканич.
Всього ж на сьогодні в Довгому поєднали свої долі вже сорок молодих пар.
Мабуть зважаючи і на такий немаловажний фактор у залі урочистих подій адмінбудинку Довжанської сільської ради провели ремонт. Приміщення стало світлим, завдяки грі кольорів — здається навіть більш просторим і вищим.
Тож, кохайтеся чорнобриві, шатенки і блондинки, секретар виконкому Наталія Петканич чекає на вас.
Михайло ВЕРХОВИНЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар