- Нове життя - https://nz-ir.com -

НОВА КОМАНДА БОКСЕРІВ ІРШАВЩИНИ ЗАВОЙОВУЄ П’ЄДЕСТАЛ

Бокс на Іршавщині розвивався завдяки палкому ентузіасту, інструктору по спорту абразивного заводу Івану Поляку. Він зібрав навколо себе любителів цього виду і став проводити регулярні тренування. Вагомих успіхів добились Сергій Червінський, Володимир Пишний, Степан Бобик (міський голова), Іван Гозда, Іван Лендєл, а Володимир Лендєл виконав норматив майстра спорту. Починаючи з початку 80-их років, бокс втрачає свої позиції на Іршавщині; дається взнаки відсутність спеціаліста з цього виду, який би зумів продовжити справу Івана Поляка.
Другим етапом розвитку боксу в районі без перебільшення можна вважати з приходом теж палкого прихильника, ентузіаста Івана Ковача. За короткий час він зумів зібрати любителів цього виду і тренування проходять регулярно. Трохи більше року Іван працює тренером ДЮСШ «Колос». За його плечима підготовка 3-х КМС з боксу та багатьох першорозрядників.
І ось завдяки цьому тренеру в м. Іршаві проведено вже ІІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед школярів. І на цей раз зібрались хороші спортсмени з різних куточків області та України: ДЮСШ «Колос» м. Іршава, СК «Оболонь» м. Мукачево, СК «Барс» м. Мукачево, СК «Тайфун» с. Завидово Мукачівського району, ДЮСШ м. Берегово, СК «Пантера» м. Ужгород, СК «Десантник» м. Белгород-Дністровський, ДЮСШ м. Радехів Львівська область, ДЮСШ Івано-Франківськ.
Головний суддя змагань, суддя національної категорії, МС Радянського Союзу Олег Темофеєв, судді Михайло Арутюнов, Роберт Юрош, Віталій Сойма, Олександр Пономаренко, Андрій Мешков, Олег Кічера та секретар Василь Кливець.
Ті глядачі, які були присутні на змаганнях, отримали масу задоволення від боксерських поєдинків: були виграші і по очках, і по нокаутах, перемоги технічним нокаутом. У бою за І місце нашого Віталія Ковача тільки вчасно викинутий рушник на ринг припинив відверте побиття суперника Віталієм.
А переможний список наших спортсменів виглядає так:
І місце посіли – Богдан Король, Богдан Боднар, Михайло Лелітка, Олександр Трикур, Іван Лелітка, Віталій Ковач, Юрій Ряска.
ІІ місце – Яніс Васько, Юрій Павлище, Михайло Староста, Олександр Білак, Віталій Кудрей, Владислав Роман.
Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями. Спеціальними призами відзначені «За волю до перемоги» Іван Лилик с. Завидово, «За кращу техніку» Віталій Ковач м. Іршава, «Кращий боксер» Максим Маладан м. Одеса.
Успіхи є. Тож побажаємо тренеру Івану Ковачу подальших злетів і перемог його вихованців у змаганнях найвищого рангу.
Андрій Данканич