Версія для друку Версія для друку

« Несім розраду і надію»

Першого жовтня у всьому світі відзначається « Міжнародний день людей похилого віку». Більше 20-ти років у районі самотніми людьми похилого віку, зазвичай скривдженими різними життєвими обставинами опікується територіальний центр соціального обслуговування.
Нести людям допомогу і турботу, для соціальних робітників нашої установи – не просто робота, а поклик душі. На даний час у терцентрі діють відділення соціальної допомоги вдома, стаціонар для постійного або тимчасового проживання та відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.
Праця в нашому центрі – особлива. Але тільки ті, хто наодинці зі своїми думками доживають віку в самоті, можуть по-справжньому зрозуміти і оцінити її важливість. Соціальні робітниці протягом робочого часу допомагають своїм підопічним у придбанні продуктів, пораються по господарству/ викликають лікаря, розраховуються за комунальні послуги, Працівники терцентру дбають про те, щоб підопічні мали субсидії на житлово-комунальні послуги. Тому представництво інтересів підопічних у різних установах являється однією з важливих соціальних послуг терцентра. Стаціонар для постійного або тимчасового проживання знаходиться в мальовничому селі Довге. Тут обслуговуються в середньому 20 чоловік похилого віку та інваліди за рік, які потребують щоденного стороннього догляду. Самотні люди мешкають у затишних кімнатах, їм надається цілодобова медична допомога середнім та молодшим медичним персоналом . Ще багато проблем потрібно вирішити, але при їх вирішенні ми повинні, головне, не забувати про тих, кому нині найскрутніше – самотніх, хворих, незахищених.

Марія Лелітка,
заступник директора терцету

Ваш отзыв

Ваш коментар