- Нове життя - https://nz-ir.com -

«Надії Карпат» – наймасовіший турнір року

В суботу, 24 вересня, в сільському Будику культури Копашново було гамірно. На шашковий турнір «Надії Карпат», який традиційно проводиться в селі Копашново Хустського району, з’їхалися кращі юні спортсмени області. Організатори свята-змагань стараються зробити все, щоб створити найкращі умови для спортсменів. І це їм вдається.
Змагання проведено по швейцарській системі в 10 турів. Для подолання марафонської дистанції змагань потрібно багато особливих якостей. До фінішу приходять всі, але в певному порядку. Довга дистанція забирає багато сил і енергії.
Юні спортсмени мали свій окремий турнір. Вихованці шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості показали такі результати. Фаворит змагань Богдан Роман підтвердив реноме найсильнішого і виборов перше місце. На другому місці турнірної таблиці опинився Богдан Юрченко, який зумів з переможцем зіграти внічию. За 4 місце спеціальним призом відзначений Станіслав Рацин. Дівчата взяли весь комплект нагород. Перше місце в Наталки Воробканич. На другому місці опинилась Андріана Бойко, яка певну дистанцію лідирувала, але на фініші збавила темп. Марта Юріна виборола третє місце. Хороші результати показали зовсім юні перспективні спортсмени Ромчик Подолюк і Катерина Мойсей.
PS. Ольга Павляк, яка виступала в основній групі, виборола перше місце серед жінок.

Анатолій Вайда