Версія для друку Версія для друку

ІРШАВЩИНА ВТРАТИЛА БІЙЦЯ – МИРОСЛАВА МИСЛУ з Приборжавського

Біля Кримського на Луганщині загинув уродженець Іршавщини, офіцер 93-ї ОМБ Мирослав Мисла («Мисливець»).
Мирослав народився 4 липня 1992 року у селі Приборжавське. Місцеві вчителі кажуть, що вчився й жив тут до 7-го класу, опісля родина поїхала на батьківщину батька – Харківщину. Але Мирослав на канікули приїжджав до бабці й дідика. «Він був студентом 1-го курсу, коли дізнався, що організовуємо археологічну експедицію на Невицький замок. Попросився з нами, – згадує директор Іршавського історико-краєзнавчого музею Андрій Світлинець. – Мирослав дуже вирізнявся на фоні наших дітей. Коли траплялася вільна хвилина, він був постійно із книгою. Дуже працьовитий, мав гострий розум.
М. Мисла брав участь у Революції гідності, а з початком формування батальйону «Січ» вступив до його лав та поїхав із першою ротацією на схід. Виконував завдання у Донецькій області, в тому числі у селі Піски. На початку весни 2015-го долучився до лав окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ».
У травні 2015 Мирослав проходить процес легалізації разом із частиною добровольчого підрозділу, й стає військовослужбовцем ЗСУ в окремій зведеній штурмовій роті «Карпатська Січ» у складі 93-ї ОМБр. У червні-липні, отримавши перелом руки, він тимчасово усувається від виконання бойових завдань, але під час видужування не відсиджується вдома, а присвячує весь свій час ідейному вихованню новобранців та роботі в прес-службі підрозділу.
Далі Мирослав служив у районі Донецького аеропорту. Восени 2015-го його призначили на посаду командира відділення, згодом отримує звання «молодший сержант». Після виходу 93-ї ОМБр із зони бойових дій їде на офіцерські курси та повертається в 93-тю бригаду, в район лінії зіткнення на Луганщині, Тут у званні молодшого лейтенанта займає офіцерську посаду. Але війна в черговий раз забрала найкращого, констатує у «Фейсбуці» окрема добровольча чота «Карпатська Січ».

Марта ЗАГАТЯНСЬКА

Ваш отзыв

Ваш коментар