Версія для друку Версія для друку

ІРШАВЩИНА НА ЯРМАРКУ «ЗОЛОТА ОСІНЬ — 2016″ ПОКАЗАЛА СВОЇ АГРАРНІ ЗДОБУТКИ

Для забезпечення мешканців міста сільськогосподарською продукцією та продукцією місцевого товаровиробника  у суботу та неділю, 24-25 вересня, в обласному центрі Закарпаття відбувся ярмарок  «Золота осінь — 2016».
На ярмарку було представлено широкий асортимент продукції підприємств агропромислового комплексу, особистих селянських господарств та виробників сільськогосподарської продукції, а також підприємств місцевої харчової промисловості за доступними цінами.Аграрний потенціал регіону представила й Іршавщина. Приватні підприємці І. Дурда, Р. Тимченко, Е. Куруц привезли на ярмарок фрукти високої якості, а їх колеги В. Кобаль, І. Трикур, В. Васько, В. Фельцан — овочі. Реалізували їх за доступними цінами. Хлібобулочні вироби представив Іршавський хлібокомбінат.
Підвищеним попитом у населення на ярмарку користувалися борошно, олія, картопля, капуста, морква, буряк, цибуля, яйця, яблука тощо.
За словами самих відвідувачів, подібний захід, перш за все, приваблює асортиментом запропонованої продукції, представленої безпосередньо від виробника.
Для пересічних людей дуже важливо мати можливість придбати продукти харчування за помірними цінами – наголосив головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку РДА Василь Турянин. – Так як Іршавщина благодатний район для ведення сільського господарства, нам було що запропонувати споживачу. Ба більше, ми чи не єдині в області привезли сюди найширший асортимент продукції, словом, добре все організували. Сподіваюся, і в наступному році наш район не пастиме задніх на «Золотій осені» в Ужгороді.
Подібні ярмарки – це справжній дарунок як для туристів, так і для жителів міста. Відвідувачі свята змогли насолодитися осіннім теплим та сонячним днем, поласувати різноманітними солодощами та придбати все необхідне.

Ваш отзыв

Ваш коментар