Версія для друку Версія для друку

Святкування Дня Державного прапора України та 25-ої річниці Незалежності на Іршавщині

Минулого вівторка вже із самого ранку припікало сонце. На центральній площі міста почали збиратися люди, здебільшого у вишиванках. На лацканах піджаків ветеранів Другої Світової і учасників АТО виблискували ордени і медалі – відзнаки їхньої доблесті і героїзму. Хлопчики і дівчатка тримали у руках квіти, різнокольорові кульки і синьо-жовті прапорці.
Святкування розпочалося із внесення учнями Іршавської гімназії синьо-жовтого прапора. Звучить Державний Гімн України. Керівники району, воїни АТО, представники установ, підприємств, правоохоронних органів та учні шкіл до Пам’ятного знаку Борцям за Свободу та Незалежність України, Героям небесної сотні та загиблим в АТО поклали квіти та запалили свічки. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.
До присутніх звернулися із теплими вітальними словами голова райдержадміністрації Олександр Горін і голова районної ради Віктор Симканинець.
У рамках урочистого святкування відбулося нагородження за вагомі особисті внески у становлення та зміцнення української державності, наполегливу працю та високопрофесійне виконання своїх обов’язків відповідно до Указу Президента: Богдана Булезу, Анатолія Вайду, Михайла Лендєла, Емілію Лях, Олександра Рацина, Івана Фанту.
Почесною грамотою Закарпатської облдержадміністрації нагороджено Наталію Ковач.
Спільними пам’ятними відзнаками Іршавської райдержадміністрації та Іршавської районної ради «25 років незалежності України» нагородили Степана Бобика, Михайла Боднара, Марину Васько, Володимира Горзова, Ярослава Гудя, Сергія Караслая, Василя Леднея, Сергія Лупака, Ірину Мартин, Василя Марущинця, Івана Поповича, Євгена Свириденка, Оксану Симчик, Олега Уварова.
Спільними почесними грамотами – Юрія Бісьмака ,Євгена Короля, Петра Короля, Василя Липея, Івана Мошколу, Ганну Мигович, Андрія Нодя, Ігоря Палька, Василя Рацина, Івана Терпая, Василя Устича, Георгія Чулея, Олександра Чорбу, Василя Шкірю, Олександра Багунова, Дмитра Березная, Максима Бокотея, Михайла Владімірцева, Миколу Вовканича, Василя Ізая, Івана Ковача, Віктора Кузьму, Михайла Лупака, Романа Меренича, Василя Петечука.
За добросовісне і професійне виконання своїх службових обов’язків, активну громадську позицію оголосили подяки Іршавської РДА та райради Марії Бенедик, Ользі Гойді, Михайлу Ісаку, Вікторії Маргіті, Михайлу Рацину, Василю Мейсарошу, Михайлу Світлинцю.
На урочистостях виступали також і вручили нагороди міський голова Степан Бобик і колишній перший голова районної організації Народного Руху України Василь Марущинець. Із словами вітання до присутніх звернулися також заступник голови районної організації Народного Руху України Ярослав Гудь і голова ГО «Захисники рідної Вітчизни» Михайло Боднар.
Юні велотуристи здійснили святковий велопробіг до пам’ятника Т.Г. Шевченка у с. Заріччя.

Василь БУЖОРА.

Ваш отзыв

Ваш коментар