Версія для друку Версія для друку

В Мідяниці місце пісні, танцю, поезії залишається незмінним

Мабуть, багато читачів пам’ятають фільм радянської епохи «Місце зустрічі змінити не можна». Ось і цього року місце зустрічі глядачів та учасників художньої самодіяльності в клубі села Мідяниця не змінилося – зустрілися, як завжди. Тому що місцеві талановиті артисти є улюбленцями своїх односельчан. А артистам завжди приємно, коли вони чують оплески, бачать хороший настрій присутніх та іскристий сміх від гуморесок та сценок, які виконуються на сцені.
І всі без винятку учасники, а саме: ведучі Наталія Дорчинець та Марія Садварій, любимий і вже відомий «Мідяницький лісапед» у складі Алли Яцканич, Ярослави Мошколи, Мар’яни Мікловш, Тетяни Панфілової, Марії Ваш, Ганни Матьола, солістів-вокалістів Аліни Панфілової та Ренати Мошколи, створили неповторну атмосферу свята для всіх присутніх. Слід відзначити чудову роботу звукооператора Івана Казієва, що додавало впевненості виконавцям і насолоди глядачам.
Все було: і пісня, і поезія, і запальні танці, і гумор, і все злилося в єдину композицію, в єдине ціле своїм неповторним розмаїттям. А матерям, які були присутні у залі, учасниці піднесли квіти.
Любов Михайлівна Філеш, провідний методист районного будинку культури, яка була присутня на звітному концерті, в своєму виступі до учасників та глядачів, звернулася із словами вдячності за змістовний і хороший виступ виконавців, за плідну роботу директора клубної установи Мирослави Іванівни Шанти та побажала їм нових творчих успіхів.
Тож всім нашим читачам бажаємо завжди хорошого настрою.
Юрій Мельник,
с. Довге

Ваш отзыв

Ваш коментар