Версія для друку Версія для друку

Це свято не тільки для дітей дошкільного віку

Кажуть, якщо добру справу розпочати першого дня тижня, то вона продовжуватиметься повсякчас. Саме минулого понеділка відкрив свої двері після капітального ремонту дитячий дошкільний заклад у гірському селі Імстичово.
Привітати дітвору із світлим і радісним святом прийшли голова РДА Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, головний спеціаліст відділу освіти РДА Ганна Фулитка, Імстичівський сільський голова Михайло Енеді, екс-сільський голова Ігор Шпіца, депутат райради, заступник директора ТзОВ «Фортуна-Іршава» Іван Фанта, колишній редактор газети «Нове життя» Михайло Ціцак. У своїх виступах вони відзначили, що це свято не тільки для дітей дошкільного віку. Це свято і тих, хто завжди поруч із ними – вихователів та батьків.
Капітальний ремонт тривав майже десять місяців. Багато зусиль доклали до цього Олександр Горін, Віктор Симканинець, депутат облради Іван Савко, народний депутат України Іван Балога. Перекритий дах, зроблено внутрішній і зовнішній ремонт приміщення, частково проведено ремонт системи опалення і електропроводки, впорядковано санвузли і подвір’я (до цієї роботи долучився і підприємливий житель села Ярослав Зейкан). Водночас замінено підлогу, впорядковано коридор. На ці роботи використано понад 900 тисяч грн.. Ремонт проводився за кошти фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Освятив дитсадок о. Никонор.
Тепер тут виховується 70 діточок, це одна ясельна і дві дошкільні групи.
– Для наших діточок створено ідеальні умови, – не без гордості каже завідувач ДНЗ №1 Маріанна Добра.
Здавалося, навіть природа раділа за те, що в селі після тривалого ремонту відкрито гарне сучасне дитяче містечко. Із самого ранку було тепло і сонячно.
Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар