Версія для друку Версія для друку

«СВЯТО СИЛИ» В БІЛКАХ

В рамках святкування храмового свята Первопрестольних Петра і Павла, Дня села Білки та 771-ї річниці від першої письмової згадки про цей населений пункт, депутат Закарпатської обласної ради Михайло Станко та депутат Іршавської районної ради Петро Станко, провели спортивно-показове «Свято сили». Цим самим відзначаючи неперевершені спортивні досягнення знаменитого на весь світ земляка – силача Івана Фірцака-Кротона.
Вихованці спортивного клуба «Атлант», де Михайло Станко є віце-президентом, а тренером Ільгар Кулієв та клубу «Кротон», де брати є співзасновниками, показали свою спортивну майстерність на найвищому рівні, за що заслужили бурхливі оплески від глядачів. Багато юних вихованців цих клубів є чемпіонами та призерами із самбо та дзюдо на обласних, всеукраїнських та Європейських турнірах.
Без сумніву, що після такого чудового спортивного дійства, клуб «Атлант» та клуб «Кротон» поповняться новими учасниками. Метою братів Петра та Михайла Станко є пропаганда і популяризація здорового способу життя і заняття спортом, як одного із ключових видів боротьби.
І в підтвердження своїх намірів, вони організували спортивні змагання з армрестлінгу та підняття 24-кілограмової гирі серед бажаючих. Змагання зацікавили багатьох і боротьба між ними була досить азартною. Тим більше, що для кожного учасника була хороша фінансова мотивація та зацікавленість: хто зайняв третє місце отримував 100 гривень, друге місце – 200, а за перше місце – 500.
З армрестлінгу перше місце зайняв Іван Турянин з Осою, друге місце – Віталій Аржевітін із Білок, третє місце виборов Віктор Ковач із Мукачева. Серед гирьовиків найсильнішим виявився Василь Бумбі із села Собатино, другим був Василь Савко з Білок, а третім – Василь Орешко.