Версія для друку Версія для друку

СЛОВО ПРО КЕРІВНИКА

Його життя – це учні, батьки та колеги, конспекти та зошити, накази та протоколи… Ерудиція, компетентність, педагогічна майстерність, широкий кругозір. Чудове знання сучасної педагогіки і психології, освіченість у питаннях науки і культури, тонкий художній смак. Тільки така людина може керувати сучасною школою. Цими словами можна почати розповідь про директора Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – Антосяка Павла Івановича.
Сучасна школа – складний живий організм. Учень заходить до класу і не замислюється, скільки людей причетні до його освіти. Щодня творчі, фізичні, духовні енергії багатьох педагогів зливаються воєдино, щоб учень здобув міцні знання. Нота кожного є складовою загальної мелодії. Тоді вона звучить… А диригентська паличка – в руках нашого директора, який 35 років тому, молодим та перспективним, переступив поріг школи.
Важко переоцінити його роль. Саме він до всього докладає зусилля та вміння: створює команду, визначає напрями діяльності, формує імідж своєї школи. Директор – обличчя, візитна картка нашого навчального закладу.
Сьогодні Павло Іванович – це адміністратор, економіст, юрист, маркетолог, pr – менеджер, фахівець із кадрів. І, звичайно, психолог, соціолог, педагог. Мабуть, у першу чергу педагог, бо щодня сіє розумне, добре, вічне. Людина творча, креативна, надзвичайно відповідальна. Навчаючи учнів сучасно, він не забуває про загальнолюдське, про те, що поза часом, поза простором.
Підхопивши естафету попередніх поколінь, Павло Іванович зберігає і примножує найкращі традиції школи, освячені часом. Наш директор завжди сповнений ентузіазму та ідей. З його ініціативи були створені емблема та гімн школи, чарівна мелодія якого лунає на всіх урочистостях. Наша школа – це колиска розуму, здібностей і талантів.
Щодня, з року в рік, Павло Іванович будує сучасну школу. Його найзаповітніша мрія – виховати свідомих громадян, посісти призові місця на районних, обласних та Всеукраїнських олімпіадах, забезпечити стовідсотковий вступ випускників до престижних вузів, створити комфортні умови навчання та роботи… Щороку він прагне до нових горизонтів. Він може зробити однодумцем кожного працівника, щоб стати командою. Щодня наполегливо творить школу, якій батьки із спокійною душею доручають своїх дітей.
Шановний Павле Івановичу!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!
Зичимо Вам щастя і здоров’я, успіхів у роботі, тепла і злагоди, родинного затишку і любові Ваших рідних, близьких та друзів. Нехай здійсняться усі творчі задуми і плани, минають негаразди і непорозуміння , а починання нехай супроводжують надія та успіх. Хай доля збагачує Вас  життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю.
Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!
Нехай таланить Вам у всьому ще многії і благії літа.
З повагою, колектив
Іршавської ЗОШ І-ІІІ
ступенів №1

Ваш отзыв

Ваш коментар