Версія для друку Версія для друку

СК «СОКІЛ» РОЗПРАВЛЯЄ КРИЛА

Годилося б розпочати так: Наш славний «Сокіл»…
По суті Іршавська волейбольна команда, щоб не наврочити, починає набирати тих висот, коли можна буде говорити, що теперішні волейболісти відродили не таку вже й далеку славу того часу, коли на першості області нижче срібної сходинки не опускалися.
Отож недавно вони вперше і успішно виступили на міжнародному турнірі на честь ветеранів волейболістів Івано-Франківщини в Снятинському районі цієї області. Іршавський «Сокіл» захищав честь Срібної Землі на рівні у протиборстві і з командами із Чернівців, Хмельницька, Тернополя, Івано-Франківська, Коломиї і Польщі. До речі, іршавчани у іноземців виграли. В останній момент не приїхала команда Румунії. Так вже склалося, що наші земляки опинилися на четвертому місці, хоча за всіма напрацюваннями повинні були у фіналі грати матч із господарями.
Голова Федерації волейболу Іршавського району Іван Вовканич відзначив надзвичайно високий і чіткий рівень організації змагань, щонайперше завдячуючи великому ентузіасту цього ігрового виду спорту голові Федерації волейболу Івано-Франківщини Михайлу Малому. Заслуговує на повагу та відзначення і робота суддівської бригади під керівництвом чемпіона світу серед ветеранів, останнього чемпіона Радянського Союзу Петра Раца.
– Вперше на турнірі такого рівня команда виступила на хорошому рівні, – розповідає Іван Омелянович, – по-особливому варто відзначити капітана Олександра Попп та гравців Івана Вовканича та Євгена Чепака.
Цьогорічний літній ігровий сезон можна віднести до успішних для «Сокола». У сусідньому Хустському районі на фестивалі «Селиська співанка» проводили і волейбольний турнір у якому змагалися дві команди Нижнього Селища, Хуста, Рокосова, Виноградова, Львова і Іршави. Наші земляки після складних чотирьох ігор під пекучим сонцем у фінальному поєдинку із основною командою Нижнього Селища, що грає в Аматорській лізі України, поступилися з мінімальним рахунком 2:1. Тоді хорошу гру показали ветерани «Сокола» Андрій Калинич, Юрій Микита, Максим Мельничук, знов-таки з капітаном Олександром Попп.
У теперішньому активі Іршавського «Сокола» більш ніж вдалий виступ на Кубку «Олімпії». У Виноградові й взяли «Кубок», де волейболом опікується безпосередньо голова райдержадміністрації Михайло Русанюк. Так само прогресує команда і на Кубку «Боржавської долини». На якому минулого року здобули бронзу, а вже цього – срібло.
Голова Федерації волейболу Іршавщини хоча й не забобонний, але доволі скупо ділиться планами на майбутнє, хіба що найближчими – увійти в Аматорську лігу волейболу України.
Без доброго слова про жіночу команду за гарні справи ніяк не обійтися, коли вести мову про волейбол Іршавщини, де провідну роль відіграє граючий тренер Віта Пинзеник. На разі маємо тільки молодіжні команди на першість області, але є хороші напрацювання на перспективу, що особливо радує.
Іван Омелянович Вовканич ділиться не тільки актуальними питаннями розвитку волейболу на сучасному етапі та намітками на майбутнє, але відзначає, що практично жодна участь у виїзних змаганнях практично не відбулася б без добродійників, першість серед яких однозначно утримує свого часу відмінний волейболіст іршавчанин Руслан Чепак, який не тільки є практично постійним спонсором команди, але й виховав відмінного волейболіста – сина Євгена.
Михайло ІСАК.
***
Для позитивного завершення голова Федерації волейболу Іршавського району щиросердечно вітає капітана СК «Сокіл» Олександра Попп із днем народження:
Нехай плани іменинника завжди завершуються позитивним результатом, досягаються намічені цілі і щоразу блокуються всілякі негаразди. Здоров’я, щастя і благополуччя нехай буде постійним супутником його особисто та його родини на довгі роки, а позитивний настрій стане щоденним.
Хай кожен день ясніє небом
чистим.
Світанки сяють, скупані
в росі,
У серці радість розквіта
іскриста,
І мрії хай збуваються усі.
Хай молодість твоя ще довго
квітне,
Усмішка сяє на твоїх вустах,
І лиш хороше, радісне й п
ривітне,
Тобі в житті перетинає
шлях.

Ваш отзыв

Ваш коментар