- Нове життя - https://nz-ir.com -

Операційний блок пологового відділення оновлено

Ми живемо у такий час, що кожна добра справа заслуговує уваги. Тим більше, коли мова йде про оновлення операційного блоку полового відділення райлікарні.
– Ремонтні роботи, – каже районний акушер-гінеколог, завідувач акушерного відділення райлікарні Юрій Сенина, – ми проводили майже протягом місяця. На підлозі замінили плитку, встановили нові двері, переробили стелю. Це все сприятиме знищенню збудників інфекційних хвороб. За доброю традицією задля благополучного проведення операцій у приміщенні, де майже щодня народжується нове життя, операційний блок вирішили освятити священною водою … самотужки та прочитали молитву.
Ви не повірите: за цю духовну процедуру взявся завідувач гінекологічного відділення райлікарні Василь Якубець. Не були осторонь і колеги по роботі Антон Горзов, Ярослав Луканинець, Марина Пензештадлер. До речі, ремонтні роботи провели власними силами. Допоміг нам також начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергій Караслай.
У розмові Юрій Юрійович сказав, що за півроку прийнято 627 пологів, що на 30 більше від попереднього періоду минулого року. До слова, народжують немовлят не лише породіллі нашого району, а й із сусідніх – Хустського, Виноградівського та Свалявського.
– Маємо надію, – зазначив Ю. Сенина, що породіллі та новонароджені немовлята почуваються комфортно, а операції відбуваються без ускладнень. Про це, до речі, свідчать їх численні відгуки.
Відрадно зазначити, що пологове відділення – серед кращих в області, а, може, й Україні. Тут з’явилось 38 додаткових ліжок, усі палати індивідуальні, розраховані на маму і маля. Та найголовніше – тут створено умови для приймання сімейних пологів.
Приємно писати про таке. Хіба не так? (До речі, у цьому відділенні у автора цих рядків нещодавно народився четвертий внук).
Василь ШКІРЯ