Версія для друку Версія для друку

І земельні питання теж

Друге засідання п’ятої сесії районної ради VII скликання відбулося минулої середи. Його відкрив голова районної ради Віктор Симканинець. Він запропонував хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять тих, хто загинув у військовому протистоянні на Сході країни та Імстичівського сільського голову Петрашка Михайла Петровича, який днями відійшов у потойбічні світи.
Відповідь на депутатський запит зачитав керуючий справами райради Євген Свириденко.
Усі питання, винесені на сесію обговорювались на засіданнях спільних комісій і президії районної ради. Тому депутати майже одноголосно проголосували за програму забезпечення виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2016 – 2018 роки, за внесення змін до програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту малозабезпечених громадян району на 2016 – 2020 роки, а також про внесення змін до рішення райради від 21 січня 2016 року №50 «Про районний бюджет на 2016 рік (нова редакція) із змінами від 4 лютого, 25 березня, 12 квітня, 30 червня 2016 року».
Окремим рішенням виділено частину коштів для ремонту даху КП «Іршавська районна друкарня» після пожежі.
Прийнято рішення про проведення аукціону із відчуження об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, міста району, а також про спрямування коштів на оплату поточного ремонту приміщень хірургічного відділення КЗ «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради.
Євген Свириденко зачитав рішення районної ради про підтримку рішення Закарпатської обласної ради від 28.07.2016 р. №419 «Про встановлення тимчасового мораторію (заборони) на введення з 1 липня 2016 року в дію підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги» та «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо перегляду тарифів на комунальні послуги для населення» до Кабінету Міністрів України. Депутати проголосували за підтримку даного рішення.
Наприкінці сесії було заслухано думки жителів села Лоза. Вони досить гостро висловлювались щодо розподілу землі за межами населеного пункту. Порушена проблема одержала цілковиту підтримку у народних обранців, які прийняли рішення звернутися до обласного керівництва щодо наведення порядку у розподілі земель, які знаходяться за межами населеного пункту.
Свої думки і пропозиції з порушених на сесії питань висловили депутати Іван Матіко, Юрій Фельцан, Ганна Белей, Ольга Чедрик, Петро Станко, Ольга Хандра, Наталія Хряпіна, Станіслав Сухан.
У роботі сесії взяв участь і дав відповіді на питання депутатів голова РДА Олександр Горін.
Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар