Версія для друку Версія для друку

Храм над гірською Лисичанкою

У селі Лисичово триває будівництво римо-католицької церкви Св. Івана Павла ІІ (Папи Римського).
Словаки віддавна живуть та працюють у верховинському селі. Не маючи свого храму, довгий час проводили Божу службу та молилися у звичайній хаті, але завжди мріяли про сучасний храм. «Радіє серце, що завдяки наполегливості та ентузіазму наших парафіян, згуртованій позиції церковної ради ми будемо мати нову церкву», – каже настоятель храму о. Адріан.
8 липня 2013 року з дозволу єпископа Мукачівського було закладено перший камінь фундаменту, а в травні 2014 року – вже збудовано перший ярус будівлі, що розрахована не менше, ніж на 50 людей. Гроші на зведення церкви надходять від прихожан, які самі й птрудяться на будівництві.
Скільки ще триватиме будівництво храму? о.Адріан говорить, що тепер складно відповісти на це питання, бо погодні умови, а також невисока фінансова спроможність щодо закупівлі необхідних будівельних матеріалів сповільнюють хід робіт, проте люди дуже стараються.
Необхідно відзначити активну участь парафіян храму, всіх благодійників, небайдужих людей, котрі допомагають коштами, будівельними матеріалами, транспортом та виконують різного роду роботу, що пришвидшує завершення будівництва. Важливо пам’ятати, що кожна людина своїм посильним внеском у святу справу робить важливий крок на шляху духовного відродження села.

Христина ДОЧИНЕЦЬ,
студентка відділення
журналістики УжНУ

Ваш отзыв

Ваш коментар