Версія для друку Версія для друку

Депутати райради підтримали інвестора

На минулому тижні відбулося засідання п’ятої сесії районної ради VІІ скликання. Відкрив його голова райради Віктор Симканинець. Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто загинув у військовому протистоянні на сході країни, відстоюючи незалежність України.
Перед початком роботи сесії Віктор Симканинець привітав талановитих дітей Іршавщини – ученицю 9 класу Осійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марію Юріну, ученицю 11 класу Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею Нелю Шестак, ученицю 8 класу Смологовицької ЗОШ І-ІІ ступенів Яну Шкіря та ученицю 10 класу Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вікторію Плиску та вручив їм подяки райради і подарував флешки.
Керуючий справами районної ради Євген Свириденко озвучив звернення, повідомлення, депутатські запити та відповіді на них.
Потім депутати приступили до обговорення питань, винесених на сесію. Майже одноголосно було затверджено районні програми: «Забезпечення жителів району, які страждають на рідкісні захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016-2020 роки», «Репродуктивне здоров’я населення Іршавського району на період до 2020 року», «Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки» та ін.
Про внесення змін до рішення районної ради від 21 січня 2016 року №50 «Про районний бюджет на 2016 рік (нова редакція) із змінами від 4 лютого, 25 березня, 12 квітня 2016 року інформувала начальник фінансового управління РДА Оксана Симчик. Депутати проголосували «за».
Народні обранці затвердили Статут комунального закладу «Іршавська районна централізована бібліотечна система» Іршавської районної ради.
Питання «Про погодження клопотання ТзОВ «Боржава Плюс» виносилося на голосування двічі (першого разу воно не пройшло). Довелося наводити ряд важливих аргументів на користь товариства з обмеженою відповідальністю. Позитиву багато. Створення нових робочих місць, податки до місцевих сільських бюджетів, наплив відпочиваючих з багатьох куточків України. Адже тут оздоровленню організму сприяє не тільки сучасна лікувальна база, а й природні фактори – чисте повітря, гірський клімат, мінеральні та термальні джерела, неповторна чарівна природа. Крім того, адміністрація закладу йде назустріч керівництву району. Тут оздоровлено 4 воїни АТО, дружину загиблого воїна Любов Данильченко та молоду сім’ю учасника антитерористичної операції. На цей раз депутати проголосували за прийняття рішення. Цим вони підтримали інвестора, який вкладає кошти в розвиток нашого регіону.
На сесії райради затверджено список присяжних Іршавського районного суду та рішення про присвоєння Осійській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Федора Потушняка.
В обговоренні порушених питань активну участь взяли депутати райради Юрій Фельцан, Іван Матіко, Станіслав Сухан, Ганна Белей, Ольга Чедрик, Петро Станко, Володимир Горзов та ін.
У роботі сесії взяв участь і виступив голова райдержадміністрації Олександр Горін.
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар