Версія для друку Версія для друку

Жінка, віддана серцем улюбленій справі

Для одних школа – це просто робота, для інших – покликання. А для Тетяни Володимирівни Олексій школа – це її життя.
Сонячного серпневого дня 1985 року переступила поріг Ільницької ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів молода гарна дівчина, педагог дитячих душ –Тетяна Володимирівна Олексій. І, мабуть, тоді й не здогадувалась, що у цій школі пройдуть її найкращі роки, що залишиться тут назавжди.
Енергійну, розумну вчительку відразу полюбили учні, батьки й колеги. Були успіхи і невдачі, злети і розчарування, але саме любов до дітей додавала сил, спонукала до творчості і самовдосконалення.
Толерантність, працьовитість, гуманність, невичерпна енергія привели Тетяну Володимирівну до нової сторінки в її біографії. В 2012 році вона очолює колектив школи. Великий педагог В.О.Сухомлинський стверджував: «Ти тоді справжній учитель, коли слово «іди» можеш сказати 30 разів з іншою інтонацією». Тетяна Володимирівна досконало володіє цим даром.
М’яка душевність, уміння вислухати, співпереживати, щире бажання допомогти – якості, за якими знають Тетяну Володимирівну. Ця мудра жінка наділена неабиякими організаторськими здібностями, високою педагогічною етикою, а головне – безкорислива.
До її слова завжди прислухаються. Користувалася і користується повагою серед колег свого закладу, закладів району. Її люблять діти, вона вміє підібрати «ключик» до кожного сердечка.
Бог наділив Тетяну Володимирівну педагогічним талантом, який з роками тільки розквітає. Вона постійно вчиться, багато читає. На столі директора завжди на видному місці педагогічні видання, свіжі газети.
Ювілярка – турботлива донька, хороша дружина, любляча мама, добра бабуся і просто гарна господиня.
Свого часу молода вчителька дослухалася до порад старших колег, сьогодні ж до її слів дослухаються молоді вчителі, для яких вона є добрим і мудрим наставником.
Тетяна Володимирівна докладає чимало зусиль для розвитку школи, вміє згуртувати навколо однодумців.
Сьогодні ця прекрасна жінка, віддана серцем улюбленій справі, святкує ювілейний день народження – прекрасні 50.
Шановна імениннице, вітаємо Вас і зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових творчих здобутків, злагоди і добробуту у родині, великого людського щастя. Бажаємо, щоб у ваших помислах та діях і надалі панувала мудрість, а у серці – добро і тепло людської вдячності.
Сьогодні ювілей на видноколі.
Та це лиш досвід – не літа.
Бо стільки ще попереду у долі
Для Вас намічено здійснить добра.
Гірські джерела хай дають наснаги.
А рідная земля вселяє віру і дає тепло,
І Мати Божа буде завжди з Вами
На щастя, на здоров’я, на добро.

З повагою і шаною, колектив Ільницької ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар