Версія для друку Версія для друку

Уміти долати труднощі

Діти, обираючи секцію відповідно до своїх інтересів і перебуваючи у творчій атмосфері, мають змогу визначитися з подальшою професією. У цьому, власне, і полягає основна мета роботи позашкільних закладів освіти.
Вікторія Плиска – вихованка секції «Фольклористика» Іршавської райСЮТ при Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ступенів є однієї з призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2016 року і нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Вона займається в секції «Фольклористика» з 8 класу.
Обираючи секції Малої академії наук України, учениця зупинилася саме на «Фольклористиці» тому, що, на її думку, фольклорні скарби Закарпаття мало досліджені. І всі сили при написанні науково-дослідницьких робіт вона спрямовує на дослідження поезії і пісні саме творців Приборжавського.
Кожний народ, дбаючи про своє майбутнє, прагне передати наступним поколінням усі свої знання і досвід. Кожний вид народного мистецтва збагачує наших сучасників. А взагалі, нашому поколінню поталанило, бо живе у цивілізованому світі, маємо безліч інформації про життя не тільки своєї держави, а і різних країн та народів. Саме наявність різноманітної інформації дає змогу молодому поколінню займатись улюбленою справою, обирати собі заняття до смаку. Батьки Вікторії вважають, що дитина повинна сама обрати собі улюблену справу. А оскільки всі діти талановиті, то дитячі таланти потрібно скеровувати в належному напрямку.

Коли ми запитали Вікторію, як вона проводить свій вільний час, вона відповіла: «У кожної людини проведення часу ділиться на дві частини. Першою може бути навчання, а друга частина – особистий час. Найкраще проводити вільний час з користю.»

Змалечку Вікторія виявляла хист до музики, і любила читати книги. Під час захисту науково-дослідницької роботи учениця грала на сопілці, співала пісні-коломийки і декламувала вірші. І саме у фольклорних скарбах Вікторія знайшла і улюблену справу, і захоплення, і відкрила для себе багато нового і корисного.
У майбутньому учениця мріє вступити до вищого навчального закладу на юридичний факультет. Але попереду у неї ще цілий рік важких випробувань. Ми сподіваємося і віримо, що всі труднощі вона подолає на своїй освітянській ниві. Вікторія знайшла своє улюблене заняття, і ви його теж обов’язково знайдете.

Маріка ЮНАКОВА.

Ваш отзыв

Ваш коментар