Версія для друку Версія для друку

Конституція – основа розбудови незалежної демократичної держави

Із нагоди 20-ої річниці прийняття Конституції України в Іршаві відбулися урочисті збори за участю представників райдержадміністрації, райради, підприємств, організацій та громадських активістів.
Право покласти корзини квітів до пам’ятника воїнам Другої світової війни та до Пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної Сотні та загиблим у зоні АТО» було надано ветеранам війни Василю Рацину і Андрію Надю.
Привітали присутніх із нагоди свята голова РДА Олександр Горін, голова райради Віктор Симканинець і керуючий справами міськради Володимир Мимріков. У своїх виступах вони зазначили, що Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Водночас вони побажали усім міцного здоров’я, творчого натхнення, добробуту і затишку у їх родинах, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Кращим із кращих було вручено грамоти РДА, райради і міськради.
Пісенний подарунок учасникам святкового дійства зробив хор працівників культури Іршавського району (керівник О. Сідор).

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар