Версія для друку Версія для друку

Золото-полудневий День народження

Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим, відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, є люди, які виконують свій обов’язок гідно, завжди залишаються головними світочами у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця. Саме такою людиною з великої літери є Ігор Михайлович Плескач, – учитель фізичної культури Іршавської ЗОШ І – III ступенів № 2.
Справа, якою він займаєтесь, символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту. Швидше, вище та сильніше – ось девіз, що крокує педагогічною нивою Ігоря Михайловича.
Сьогодні до нашого мудрого, доброго, постійного в своїх мисленнях та діях колеги, завітав золото-полудневий день народження.
Шановний Ігоре Михайловичу, вітаючи Вас з днем народження, педагогічний колектив висловлює щиру вдячність за те, що Ваші прекрасні людські якості гармонійно поєднуються із свідомим почуттям розуму, честі і гідності та високим покликанням бути потрібним людям. Адже багато років поспіль визнаний кращим суддею області по волейболу. Засновник СК «Сокіл» та міжобласного турніру з волейболу «Боржавська долина», голова методоб’єднання вчителів фізичної культури району.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надія буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння навчати дітей. Хай доля збагачує Вас енергією, натхненням та радістю.
Щирої радості Вам, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України! З днем народження Вас, з ювілеєм!

З повагою педагогічний колектив Іршавської ЗОШ І – III ступенів №2

Ваш отзыв

Ваш коментар