Версія для друку Версія для друку

Знову призові місця наших шахістів

Восьмий раз в смт Кирилівка Запорізької області проведено турнір з шашок-64. Зусиллями організаторів з місцевих змагання виросли до міжнародних. Цьогорічний турнір проведено в трьох групах. В групі «А» виступали найсильніші: кандидати в майстри спорту і першорозрядники. Кращий результат з команди «Вікторії» районного будинку дитячої творчості показав Богдан Роман. Він ще з трьома конкурентами набрав однакову суму очок. Додатковий показник відвів йому 4 сходинку. Непогано виступили і інші представники команди: Сергій Скоблей і Наталія Воробканич. В загальнокомандному підсумку команда «Вікторія» посіла третю сходинку п’єдесталу пошани.
В групі «В» виступали Іван Лацко, Богдан Асеєв і Тетяна Воробканич. На старті добре проявив себе Іван Лацко, але кілька невдалих партій, і конкуренти «втекли» вперед. Богдан Асеєв віддано боровся за третє місце. Його теж підвела мінімальна різниця додаткового показника. Він – четвертий. Команда «Вікторія» зайняла другу сходинку.
Мартіна Юріна грала в групі «С». Її очковий баланс досить вагомий. Мартіна зіграла кілька партій на досить хорошому рівні. В підсумку в неї п’яте місце серед дівчат.
P. S. Смт Кирилівка розташоване на березі Азовського моря. Юні спортсмени набрались так багато позитивних емоцій, що приємні спогади не скоро забудуться.

Анатолій Вайда

Ваш отзыв

Ваш коментар