Версія для друку Версія для друку

Свято – це стан душі

Хибною є думка, що справжнє свято чи фестиваль, чи конкурс матиме успіх лише у великих населених пунктах. Можливо, що це так. Але трапляються у нашому житті такі чудові винятки, які повністю це перекреслюють і доводять, що справжнє свято для людей можна зробити і в маленьких селах.
Шановні читачі, якщо ви не були 12 червня на стадіоні у селі Дубрівка на святкуванні 430-ої річниці сіл Мала і Велика Розтока? Шкода! Відчути ауру справжньої святковості, хорошого настрою, веселості, життєвої радості, зустрічі з друзями і знайти нових, досхочу потанцювати і сказати самому собі, що життя таки чудове і неймовірне – ось що ви, мабуть, давно не відчували у своєму житті, якби ви були там присутні!
Все для людини, все в ім’я людини – ось як ми можемо сміливо сказати про те дійство, яке відбулося недільного дня на цьому стадіоні.
Як годиться, керівники району, підприємці, спонсори і добрі люди відгукнулись на запрошення сільського голови Володимира Ярославовича Малиновського, щоб відзначити цю дату, офіційно відкрити новозбудовану глядацьку трибуну із сучасними кріслами і насолодитися виступами неймовірно талановитих артистів, і тільки місцевих, які по-справжньому були народними.

Також Володимир Ярославович був невдоволений стосовно ігнорування відкриття трибуни стадіону деяких з керівників установ та інстанцій спортивної сфери. Ось що він про це думає: «На жаль, це свято проігнорувало керівництво відділу молоді та спорту РДА на чолі з Андрієм Данканичем, головою федерації футболу Іршавського району Василем Поповичем, хоча, по логіці і по їх функціональних обов’язках, вони повинні бути ініціаторами всіх добрих починань, які стосуються спортивної тематики, в тому числі і футбольної. На мою думку, як пересічного громадянина, керівництво райдержадміністрації (яке було присутнє на цьому дійстві) повинно задуматися чи потрібно нам в районі на таких відповідальних посадах таких керівників, і в найближчий час поставити питання про подальше перебування цих горе-керівників на займаних посадах».
Свято відбулося за ініціативи сільського голови Володимира Малиновського, генерального спонсора – народного депутата Верховної Ради України Павла Івановича Балоги, спонсорської допомоги депутата Закарпатської обласної ради Петра Петровича Добромільського, депутата Іршавської районної ради від Дубрівської сільської ради Васильця Валерія Йосиповича, а також за підтримки місцевих підприємців.
Для благословіння свята та урочистого відкриття глядацької трибуни було запрошено настоятеля греко-католицького храму Вознесіння Христового сіл Мала та Велика Розтока о. Олександра. Із вітальними словами до жителів та гостей звернулися сільський голова Володимир Малиновський, голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, радник голови районної ради Михайло Менчук, депутат Закарпатської обласної ради Петро Добромільський, т.в.о. начальника відділу культури і туризму РДА Вікторія Маргіта, депутат районної ради Валерій Василець, а також заступник голови федерації футболу Закарпатської області Віктор Качур, проректор УжНУ, редактор газети «Спорт-тайм», футбольний експерт Степан Селменський.
Феєричне свято продовжилося виступами хору працівників культури, вокального ансамблю «Глорія» Іршавської ДШМ, найменших учасників, вихованців дошкільних навчальних закладів сіл Мала та Велика Розтока, творчих колективів Великорозтіцького НВК, Вероніки Скоблей, Вікторії Панько, Івана Щадея, Злати Лівак, Інни Повх з акробатичними номерами (циркова студія «Весела арена»), Христинка Корпош, Богдан Білозір, Андріана Матіко, Христинка Ляшко, зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Кирниченька», виступ хореографічної студії «Black Angels», а також караоке-шоу «Хочеш – співай», розіграш святкової лотереї, прогулянки на кареті та смакування наваристого бограчу.
Завершилося свято виступом гурту «Остра тирнина»!

Юрій Мельник,
Наталія Панько.

Ваш отзыв

Ваш коментар