Версія для друку Версія для друку

Лікар – цілитель наших родин

Професія сімейного лікаря – це покликання постійно наглядати, лікувати, запобігати захворювання та турбуватися станом здоров’я людей, які проживають на дільниці, де працює сімейний лікар. Це вимагає глибоких знань та практики, які здобуваються протягом усього життя.
Ця допомога потребує моральних, фізичних зусиль, уміння прийти вчасно на допомогу в першу хвилину негараздів і надати допомогу. Хочеться напередодні Дня медичного працівника привітати і розповісти про сімейного лікаря, якого знає і шанує весь наш район – це цілитель наших родин.
І.І. Фельцан, який очолює АЗП-СМ с.Сільце з липня 1987 року, обслуговує 3110 жителів даного населеного пункту. АЗП-СМ с.Сільце за рейтинговими показниками роботи за останні 10 років постійно у трійці кращих медичних закладів району. За сумлінну працю нагороджений грамотою управління охорони здоров’я у 2001 і 2015 році, у 2007 і 2012 році грамотою Закарпатської обласної ради, депутат районної ради чотирьох останніх скликань. АЗП-СМ с.Сільце у 2002 році взяла участь в обласному конкурсі «Кращий лікувально- профілактичний заклад » і в номінації « Краща амбулаторія загальної практики-сімейної медицини » посіла перше місце і нагороджена дипломом І ступеня.
Іван Іванович є членом профкому, скарбником первинної профспілкової організації комунального закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги». Він – член виконкому Сілецької сільської ради. Є головою депутатської комісії районної ради з питань розвитку охорони здоров’я, соціологічного захисту населення. При його активній громадській роботі, він піклується і надає невідкладну медичну допомогу всім мешканцям с. Сільце з дня їх народження і до останніх днів життя. Знає кожну родину, все генеологічне дерево багатьох односельчан. При виробничій необхідності надає медичну допомогу в селах Вільхівка, Кам’янське, Брід, Дешковиця, де за свою роботу і старання має авторитет і хороші відгуки від людей.
Постійно піклується про матеріальну базу, медичне оснащення медичного закладу, який він очолює, за що йому велика людська подяка та шана від людей.
За поданням відділу охорони здоров’я та комунального закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» з нагоди Дня медичного працівника, Іван Іванович нагороджений почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я. Це велике державне визнання в його професії як лікаря за його багаторічну сумлінну роботу та високий професіоналізм у розвитку охорони здоров’я Іршавського району.
Ми всі пишаємося, що в нашій команді сімейних лікарів працює і є прикладом для всіх нас Іван Іванович Фельцан.
Хочеться побажати Вам міцного здоров’я, щастя, людського тепла, терпіння, витримки у Вашій нелегкій справі. Хай у ці святкові дні Ви відчули повноту життя, родинне тепло, мир. Хай добро, яке Ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.

Оксана Булеза.

Ваш отзыв

Ваш коментар