Версія для друку Версія для друку

Серце матері не замінити ніколи

Днями профком бібліотечних працівників разом з адміністрацією організували і провели свято, присвячене найдобрішій, наймилішій найкрасивішій людині у світі.
Мамина сльоза… Це любов і турбота, це радість і горе, це біль і розрада, які вона переживає разом зі своєю дитиною. Адже в її серці горить священний вогонь Божої ласки – любов до дитини.
Бібліотечний колектив із святом Матері привітала директор Іршавської ЦБС Алла Лакатош. З найкращими побажаннями здоров’я, внутрішньої та зовнішньої гармонії, людської любові й божої ласки до присутніх звернулася голова профкому Марія Федоричко.
Бібліотечну родину привітали вихованці Іршавської дитячої школи мистецтв – Михайло Черничко, Вікторія Воробканич, Дмитро Свириденко. У їх виконанні прозвучали пісні „Дякую Тобі, Мамо”, „Мамині долоні”, „Заспівай мені, бабусю”. Готує таких обдарованих дітей професіонал своєї справи, талановитий викладач Олеся Іванівна Мейсарош.
Працівниками відділу обслуговування (зав. відділом О.І.Кепша), бібліографом М.М. Матішинець оформлено перегляд літератури „ Рідна мати моя”, де представлені видання та статті періодики про берегинь роду людського.
Оксана Сенинець,
заступник голови
профкому.

Ваш отзыв

Ваш коментар