Версія для друку Версія для друку

НАЙНЕОБХІДНІШЕ – МЕДИКАМ

Кожному з нас доводилось за своє життя бувати в лікарні. Можливо, самому потрібна була допомога, а, може, ходили відвідати там знайомих, друзів чи родичів. Одні хворі закінчують курс лікування, інші приходять, тому є постійна потреба в медикаментах, нових і сучасних приладах, різноманітних апаратах для разового використання, діагностичному обладнанні, білизні тощо. Доволі цікаві і потрібні проекти в цьому плані реалізує районна рада. Як каже її керівник Віктор Симканинець, здоров’я і життя є чи не найціннішими для людини. Вчасна і якісна медична допомога населенню є одним із пріоритетів у роботі райради. Ці слова неодноразово підтверджувалися конкретними справами. Про факти допомоги органом місцевого самоврядування нашим медикам районка повідомляла.
На цьому тижні в черговий раз голова райради разом зі своїм радником Михайлом Менчуком навідалися з великою кількістю подарунків до райлікарні. Привезли з собою електровідсмоктувачі для реанімації, інтубаційні трубки, сечовипускники, калоприйомники, одноразові салфетки, внутрішньовенні катетери, операційні костюми тощо.

Допомогу передали начальнику відділу охорони здоров’я РДА Сергію Караслаю та заступнику головного лікаря по медичній частині Валентину Бобирю. Цей проект вдалося реалізувати завдяки співпраці райради з благодійними організаціями з Ужгорода «Благо» та «Милосердя», а також громадською організацією «Наша Батьківщина – Україна».
За словами Сергія Караслая, допомога медикам дуже згодиться. Розподілятимуть її між тими відділеннями, які найперше потребують. Завдяки зусиллям районної влади покращиться якість медичного обслуговування населення.
Принагідно керівництво району обговорило з медиками стан справ у галузі та шляхи подальшої співпраці. Це далеко не останній проект допомоги людям в білих халатах. Незабаром райрадою буде реалізовано низку інших.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар