- Нове життя - https://nz-ir.com -

«Мистецтво доступне лише сильним»

Цей вислів Олександра Блока імпонує професійному, творчому колективу Білківської дитячої школи мистецтв, яку очолює мудрий, талановитий, відповідальний керівник Лариса Юріївна Петер.
Кредом викладацького колективу цього мистецького закладу є слова давньогрецького філософа-матеріаліста: «Ні мистецтво, ні мудрість не можуть бути досягнуті, якщо їм не вчитися»… І справді, тільки через клопітку щоденну працю учнів та викладачів, які закохані в мистецтво, можна досягти хороших результатів.
При школі працюють п’ять відділів та навчається 190 учнів: фортепіанний, народний, художній, струнно-смичковий, хореографічний. Високопрофесійний викладацький колектив школи впродовж багатьох років передає свої знання та вміння учням й працює на результат.
Фортепіанний відділ: Л.Ю. Петер, С.В. Бірсак, струнно-смичковий: Н.І. Чонка (скрипка). Народний (баян): В.П. Ерделі, П.І. Мурник, Р.М. Горзов, Ерделі Г.Є, Н.Д. Чонка. Художній: М.П. Савко, З.Ю. Савко. Теоретичний: А.Ю. Балог. Хореографічний: Л. В. Староста, Т.І. Химинець.
Гордістю школи в цьому навчальному році стали учні викладачів В.П. Ерделі, Л.Ю. Петер, Н.І. Чонка, Л.В. Староста та Т.І. Химинець. Це: Олександра Горзов – номінант всеукраїнського, обласного та районного конкурсів баяністів й акордеоністів індивідуальних виконавців (викладач В.П. Ерделі); Вікторія Симканич (фортепіано) – ІІ місце на районному конкурсі індивідуальних виконавців, клас викладача Л.Ю. Петер; Лариса Жидик (скрипка) – І місце на районному конкурсі індивідуальних виконавців, клас викладача Н.І. Чонка.
Юні художники школи були активними учасниками багатьох мистецьких заходів району та області.
Візитівкою школи мистецтв є хореографічний відділ, який налічує понад 50 учасників різної вікової категорії. Закохані в танець учні та викладачі (Л.В. Староста та Т.І. Химинець) радують нас чудовими сучасними, класичними та народними композиціями.
Вокальний та духовий відділи дали б можливості для розвитку талантів білківських дітей. Ми, батьки та громадськість села, сподіваємося на підтримку від районного керівництва щодо відкриття цих відділів.
Творчий звіт учнів та викладачів Білківської ДШМ, який традиційно проходить в кінці навчального року, вдався на славу і подарував присутнім багато позитивних емоцій та відчуття гордості за наших дітей.
Велика та щира подяка всім викладачам та директору Л.Ю. Петер від батьків за творче досягнення наших дітей. Хай Бог Вас оберігає.

З повагою, батьки учнів Білківської ДШМ