Версія для друку Версія для друку

Імідж формується показниками діяльності

Минулої середи в.о. голови РДА Ігор Павлишин і заступник голови райради Володимир Половка провели спільну нараду, на якій йшла мова про черговий призов громадян на строкову військову службу, про підсумки виконання місцевих бюджетів району за січень-травень 2016 року і санітарний стан населених пунктів та вивезення сміття.
Про те, як іде призов, інформував заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Іршавського районного військового комісаріату Михайло Попович. Він зазначив, що призов на строкову військову службу юнаків, яким виповнилося 18 років, розпочався 5 травня ц.р. Із 58 чоловік до лав Збройних Сил України відправлено всього 13. Не з’явились для відправки два призовники, не пройшло додаткове медичне обстеження (ДМО) понад 50 юнаків.
– Посадові особи більшості сільських рад, – зазначив М. Попович, – самоусунулись від цього напрямку роботи, не володіють ситуацією, у питання виконання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» не вникають, вся робота покладена на інспекторів військово-облікового столу сільрад. В їх діяльності немає системності і плановості, не приймаються дієві заходи впливу стосовно призовників, які постійно не з’являються за викликом у військовий комісаріат.
Про окремі особливості призову на строкову військову службу говорив військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату Віктор Нагайко. На його думку, необхідно проводити роз’яснювальну роботу серед батьків, діти яких готуються в армію, що це їм дасть. До того ж, багато із наших земляків несуть службу на Закарпатті або на Західній Україні. Армія позитивно впливає на розвиток особистості.
Начальник фінансового управління РДА Оксана Симчик інформувала учасників наради (а це були в основному сільські голови), що виконання плану доходів районного бюджету за звітній період (січень-травень) склало 145, 3%, або більше плану 5, 1 млн. грн. Із 25 сільських бюджетів не забезпечено виконання затвердженого плану доходів загального фонду Негрівською, Броньківською, Вільхівською та Імстичівською сільрадами.
– Ситуація з наповнення місцевих бюджетів, – наголосила Оксана Михайлівна, – могла б бути і кращою, якби сільські голови тримали на щоденному контролі стан виконання затверджених показників, аналізували причини зменшення окремих видів доходів та вживали заходи щодо надолуження відставання. Виконання своєчасного наповнення місцевого бюджету залежить від легалізації діяльності суб’єктів господарювання, чіткого обліку і контролю за сплатою орендної плати за землю, своєчасного її коригування на індекс інфляції і забезпечення виконання договірних умов.
Цю тему продовжив начальник ДПІ в Іршавському районі Роман Жибак. Він відповів на численні питання присутніх.
Позитивний імідж керівника органу місцевого самоврядування формується завдяки результативним показникам соціально-економічного розвитку територіальної громади, забезпеченню виконання всіх намічених планів і завдань, а насамперед бюджету.
На нараду було запрошено директора товариства з обмеженою відповідальністю «Еко-Ір» Івана Бровдія. Мова йшла про вивезення сміття із населених пунктів району. У кожного сільського голови своє бачення вирішення цієї надзвичайно важливої проблеми. Позитивно відгукнувся про роботу товариства Приборжавський сільський голова Віктор Шпортень. Він наголосив, що багато чого залежить від самих людей, їхнього ставлення до того, щоб в селі були чистота і порядок.
Ігор Павлишин і Володимир Половка, підсумовуючи роботу наради, сказали, що кожна порушена проблема потребує вирішення. І в цьому повинні бути зацікавлені усі.
Василь Шкіря.

Ваш отзыв

Ваш коментар