Версія для друку Версія для друку

ДОСЯГЛИ ДОСТОЙНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Успішно закінчили спортивний сезон штангісти Іршавщини. Серед досягнень року – виступ майстра спорту Віталія Глушка на чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років. Він зайняв сьоме місце, піднявши в ривку 124 кг, в поштовху – 150 кг. Здобув бронзу на кубку України. Його результат: 124 кг в ривку та 146 кг в поштовху.
Дмитро Галас виконав норматив майстра спорту з пауерліфтингу, брав участь в чемпіонатах України.
Любов Шелельо – студентка Київського державного університету фізичної культури і спорту. Дівчина завоювала шосте місце серед студентів України. На чемпіонаті України посіла дев’яту сходинку. І Дмитра, і Любов тренує майстер спорту Д.І. Шкарупа.
4-5 червня учасників відкритої першості ДСТ «Спартак» області гостинно прийняв Хуст. Змагалися юнаки та дівчата віком від 13 до 15 років. Переможцями і призерами були вихованці І.Д. Волошиновського (Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей): Іван Кормош, Роман Вензел, Едуард Палій – чемпіони, Василь Куртинець – ІІ місце, Іван Галас – ІІІ місце. Іршавчани Василь Бідзіля та Артем Зарева посіли відповідно І та ІІІ місця. Ільничани, яких тренує Д.І. Шкарупа, Крістіна Станко, Вікторія Будера, Богдан Турянин, Тетяна Магурська, Аліна Романець, Антоніна Козар стали чемпіонами. Срібло взяли Дмитро Будера та Василь Ціренко з Ільниці.
Отже, переможцями та призерами змагань стали гості – іршавчани. Змагання проведено в спортивному залі стадіону Хуста. Переможці та призери отримали грамоти й медалі облради «Спартак».

Юрій СВІТЛИК,
суддя Національної
категорії, майстер спорту

Ваш отзыв

Ваш коментар